Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Znásilňoval ženy a chtěl rozsekat těhotnou: Kvůli chybě soudu je zvrhlík Miroslav Ch. venku!

Miroslav Ch. z Kralup nad Vltavou, který byl policií zadržen kvůli tomu, že brutálním způsobem znásilňoval prostitutky, je na svobodě. Jedná se o velmi nebezpečného sexuálního predátora.

Miroslav Ch. z Kralup nad Vltavou je velmi nebezpečný zvrhlík. Soud v Českých Budějovicích ho už v roce 2006 poslal do vězení na 11,5 roku a nařídil sexuologickou léčbu. Jenže už v roce 2014 byl Miroslav na svobodě na podmínku. Nepoučil se a v útocích na ženy pokračoval.

Nelidsky trýznil například prostitutku, která byla ve vysokém stupni těhotenství. Opakovaně ji znásilňoval bez prezervativu. Když ho žena prosila, aby přestal, tak jí začal vyhrožovat, že ji rozseká.

Zvrhlíka se podařilo policistům opět dopadnout. V našem článku si můžete prohlédnout video ze zásahu. Zdálo se, že sexuální maniak skončí v kriminále na delší dobu. Jenže dnes je všechno jinak. Miroslav Ch. je na svobodě. Jak se to stalo? Došlo k pochybení soudu.

„Policie požádala soud o vazbu a ten jí vyhověl. Problém je v tom, že o vazbě spolurozhodoval i soudce Martin Parolek, když byl náhodou v Ústí nad Labem na stáži. Později, po návratu do Teplic, dostal celý případ na starost, což se podle zákona nesmí. Je zakázané, aby jeden soudce řešil v přípravném řízení vazbu a pak i hlavní líčení. Ve chvíli, kdy se na chybu přišlo, musel obžalovaný vazbu opustit,“ píše se na webu idnes.cz.

Na svobodě je tak člověk, který podle policie napadl nejméně 6 žen. Při vyšetřování se přišlo také na krádež, loupež, omezování osobní svobody a pokus o ublížení na zdraví.

Policisté před mužem varují. Je tu velké riziko, že bude v násilné činnosti pokračovat a jeho agresivita bude stoupat.

Související články

Další články