Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Znásilňovač před školou v Praze: Nejdřív mu stačilo kouření, potom chtěl sex!

Neviděli jste ho? Neznámý muž chtěl v Praze znásilnit studentku!
Zdroj: Policie ČR
+ Další 2 fotografie
Téměř před měsícem se v Praze-Suchdole pokusil neznámý muž znásilnit přímo před školou studentku. Nejprve chtěl zapalovač, potom začal vyžadovat sex. Dívka se mu ubránila. Kriminalisté nyní prosí veřejnost o pomoc s pátráním.

Ráno osmého listopadu jela poškozená studentka do školy poprvé svým autem. Předtím jezdila jen hromadnou dopravou, a tak neodhadla, jak dlouho jí tentokrát bude cesta trvat. K univerzitě dorazila o čtvrt hodiny dřív a chtěla se ještě podívat do skript.

Po parkovišti se v té chvíli pohyboval muž, kterého si dívka příliš nevšímala. Jenže v tom se otevřely dveře spolujezdce jejího vozu. Muž se dovnitř naklonil a zeptal se studentky, zda nemá zapalovač. „Nemáš oheň?“ řekl přesně. Dívka mu odpověděla, že zapalovač nemá, protože nekouří.

To ale nečekala, co bude následovat. „Hledaný muž sedl do vozu a začal dívku tahat za ruce a oblečení k sobě se slovy: ‚Chci sex nebo mi aspoň vyk*ř.‘ Napadená se vehementně bránila, když se jí nakonec podařilo dostat se z mužova sevření a nakonec i z auta,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Dívka toho využila, povedlo se jí dostat se zpátky do auta, kde se následně zamkla. Pachatel ještě chvíli před autem na dívku cosi gestikuloval, nakonec ale z místa utekl.

„Prošetřování této události si převzali do své kompetence kriminalisté šestého oddělení prvního policejního obvodu. Ti provedli pátrání po hledaném v okolí tamní univerzity, avšak bezvýsledně. Také provedli celou řadu dalších operativně pátracích úkonů a opatření, avšak ani ty neměly žádný výsledek,“ dodal policejní mluvčí Hulan.

Kriminalisté prosí širokou veřejnost o pomoc. Pokud muže poznáte, případně znáte jeho totožnost nebo místa, kde se pohybuje, volejte okamžitě linku 158.

Související články

Další články