Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Znásilnili mě na poli, domů jsem přišel celý od bahna: Vémola přiznal své poprvé

+ Dalších 17 fotografií
první sex
Řeže se v oktagonu hlava nehlava, přesto ho v minulosti na lopatky povalila ženská. Co víc, stáhla mu trenky a pěkně se na něm povozila... Karlos Vémola eXtra.cz přiznal, že v době, kdy chodil na základní školu, byl znásilněn v poli a domů přišel pořádně zmazaný od bahna.

Bijec, který zatím v Česku nenašel v disciplíně MMA přemožitele, se netají tím, že v mladí byl celkem fešák a ženy se mu rozhodně nevyhýbaly. I když měl před nimi ostych, lepily se na něj tak, že první sex prožil v hodně submisivní pozici. Lépe řečeno byl znásilněn.

„Vlétla na mě jako vosa. Tehdy jsem chodil do osmé třídy na základce a ona o rok výš. Pamatuji si, že propadla, takže byla o dva roky starší. Znásilnila mě někde na poli. Domů jsem přišel celý od bahna, jak na mě řádila,“ smál se Vémola, že když se ohlíží zpět, byla to vlastně velká legrace…

Dnes by Vémolu žena znásilnila jen těžko. Řadí se k nejlepším českým zápasníkům MMA a problémy v kleci s ním mají i muži.

Mohlo by vás zajímat

Další články