Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Znásilnili ji a natáčeli se u toho: Maminka dvou dětí se SAMÝM STUDEM ZABILA!

+ Další fotografie
Sebevražda
Matka dvou dětí byla nalezena mrtvá poté, co ji dva bastardi znásilnili a vyhrožovali jí uveřejněním zfilmovaného aktu. Za odporný čin dodnes nebyl nikdo odsouzen!

Jenna Johnson (†27) si vzala život, dvě bestie ji zastrašovaly, že přijde o děti, až ukáží světu video, kde ji znásilňují. Tragický příběh se odehrál přesně na Nový rok ve městě Thurso ve Skotsku. Mladá Jenna byla nalezena mrtvá ve svém bytě pár dnů po znásilnění.

Maminka dvou dětí se jednoho dne vzbudila s modřinami a na jedné ruce měla dokonce vpichy od jehly. Když si vyčistila hlavu, začala vzpomínat, co se stalo. Byla napadena mužem a druhý ji znásilnil. Celý incident natáčeli a pak jí vyhrožovali zveřejněním zfilmovaného útoku. Jenna pomyšlení, že by kvůli tomu mohla ztratit své milované děti, neunesla a vzala si život.

S částí příběhu se svěřila své mladší sestře. Nemohla jí však popsat celý průběh toho, co se ve skutečnosti odehrálo, protože vzpomínky měla rozmazané. Zřejmě kvůli vlivu drog, které jí násilníci dali. Prozradila jí ovšem jména mužů, se kterými noc strávila. Sestra Kelsey (21) ihned věděla, o koho se jedná, protože jeden z aktérů je považován za vraha. Všichni místní jsou si zcela jisti, že jeden z mužů zabil v roce 2013 Stefana Sutherlanda (†25), protože k němu směřovaly všechny indicie. Policie ale tvrdí, že kolem Stefanovy smrti neexistují žádné důkazy potvrzující vinu jednoho z násilníků. Otec zesnulého Stefana prohlásil, že kdyby muže tenkrát zavřeli, nemusela by teď truchlit nad ztrátou další rodina.

Bohužel Jenna nedošla pokoje a ti dva devianti si dál vesele pobíhají po světě, jako by se nic nestalo. Policie uvedla, že v Jennině případu není jediná podezřelá okolnost, která by nasvědčovala vině těch dvou maniaků.

Mohlo by vás zajímat

Další články