Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Znásilnil postiženou dceru a má s ní dceru. Do vězení nejde, musí se přece O HOLKU STARAT

Ostrava JE Kraj razovitý
O opravdu hrůzném případu, o rodinném sexuálním zločinu, rozhodoval Krajský soud v Ostravě. Místo na lavici obžalovaných obsadil Vlastimil D., který znásilnil svou mentálně postiženou dceru. Strašlivý čin se podle obžaloby opakoval několikrát. Postižená dívka mu později porodila dceru, která je zároveň jeho vnučkou. Muž do vězení ale nejde.

Krajský soud v Ostravě řešil opravdu zapeklitý případ, kdy otec znásilňoval postiženou dceru, která později porodila dítě. O události informoval portál TN.CZ.

Mentálně narušená žena zjistila, že je těhotná až v 25. týdnu. Deset týdnů nato porodila holčičku, která byla svěřena do pěstounské péče. Případ začali řešit kriminalisté poté, co její sestra oznámila, že byla v dětství zneužívána otcem.

Obě sestry muž zneužíval. Testy DNA odtajnily strašlivé rodinné tajemství. Otcem dítěte mentálně narušené ženy je její vlastní otec. Byl obžalován ze znásilnění.

„Podstata věci spočívá v tom, že ta dcera je mentálně retardovaná, v tom je spatřován zločin znásilnění, kdy se dovozuje její bezbrannost a bezmoc se jakýmkoli způsobem ohradit sama,“ popsal státní zástupce Josef Šuhaj. Krajský soud muži uložil tři roky ve vězení s podmíněným odkladem na zkušební lhůtu čtyři a půl roku. Muž do vězení nejde. Bude moci dál žít ve společné domácnosti se svou postiženou dcerou, aby se o ní mohl starat. Rozsudek je pravomocný a jedinou možností, jak ho změnit, je dovolání k Nejvyššímu soudu.

Mohlo by vás zajímat

Další články