Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Znásilnil mu holčičku, tak ho donutil vykopat si hrob: Vrahovi pedofila tleskají

Oleg Sviridov za svůj čin zaplatil životem. Otec oběti jej donutil vykopat si hrob.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
Vražda pedofila

Noční můra každého rodiče je, když vám nejlepší kamarád, kterému bezmezně věříte, znásilní dítě. Zdrcený otec Vjačeslav M. (34) tak vzal spravedlnost do vlastních rukou a pedofila Olega Sviridova (32) donutil, aby si vykopal vlastní hrob. Pak ho bez lítosti zabil. Ruská veřejnost se staví na jeho stranu a požaduje pro mladého vraha svobodu.

Zneužil dceru nejlepšího kamaráda i expřítelkyně

Celé září rezonuje Samarskou oblastí v Rusku děsivý příběh pedofila, který si nakonec vykopal vlastní hrob. Dělník Vjačeslav M. (34) byl s Olegem Sviridovem (32) velký kamarád, skoro až na život a na smrt. Když spolu zase jednou společně popíjeli, jak bylo u nich dobrým zvykem, projížděl si Vjačeslav Olegův telefon. V něm spatřil šokující fotografie.

Na těch byla jeho osmiletá dcera, kterou Sviridov znásilňoval. Byla jeho kmotřenkou a Sviridov ji často a s oblibou hlídával. Zdrcený otec se do Sviridova vzteky pustil a bil ho hlava nehlava. Když se ale domů vrátila Vjačeslavova manželka, využil pedofil situace k útěku. Kromě toho vyšlo najevo, že Sviridov sexuálně zneužíval i dvě další místní dívky ve věku šesti a jedenácti let. Děti z vesnice napadal už pět let před tím, než na to Vjačeslav náhodou přišel, zřejmě v opilosti. Děti ale před rodiči mlčely.

Vykopal si vlastní hrob

Muž se vydal za svým povedeným kamarádem s matkou další oběti, Olegovou expřítelkyní. Ta se pak pokusila svého bývalého uškrtit. Sviridov pár požádal o několik hodin, aby se mohl rozloučit se svou matkou, u které v tu dobu bydlel. Prý se pak vydá rodičům svých obětí na milost a nemilost. Pochopil, že půjde buď do vězení, anebo zemře. A celá vesnice si jeho smrt víc než přála.

Otec osmileté dcerky vzal nakonec spravedlnost do vlastních rukou a donutil pedofila, aby si v místním lese lopatou vykopal vlastní hrob. Pak ho měl pobodat a pohřbít. Vjačeslav ale policii, kterou sám zavolal, tvrdil, že nechtěl Sviridova zabít, nýbrž pouze vyděsit. Pedofil se pak měl bodnout sám ze zoufalství. V další verzi příběhu měl zase Sviridov jen zakopnout o nůž a nešťastnou náhodou se na něj nabodnout. Co se odehrálo, je ale zřejmě každému jasné.

Svobodu pro vraha, přeje si Rusko

Místní jsou na straně otce a veřejnost pro muže požaduje spravedlnost. Jeho čin nevnímají jako vraždu, nýbrž hrdinství. Obyvatelé vesnice Pribrežnyj za vrahem pedofila stojí, podle nich by ve vězení kvůli místním zákonům strávil třeba jen ubohých 8 let. "Chránil svou dceru i naše děti," myslí si lidé. Vjačeslava podpořila i bývalá kandidátka na prezidentku Ruska Xenija Sobčaková. Muž je v současné době v domácím vězení a hrozí mu asi 15 let za mřížemi. Sviridov žádné vlastní děti neměl a podle svědků hodně pil. Vydělával si příležitostně, jak se kde dalo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy