Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Znásilněnou Veroniku z hororového večírku Češi odsoudili jako poslední špínu. Měla v sobě totiž dva panáky!

Zarážející je, že ani třináctiletá kamarádka Alina se neostýchala
s bezvládným tělem Veroniky pózovat.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Šílený případ, který hýbe nejen celým Ruskem. Patnáctiletá Veronika si dala dva panáky vodky a upadla do bezvědomí. Z celého večera si nic nepamatuje. Zda jí "kamarádi" dali něco do pití, nebo jestli její organismus nezvládl tvrdý alkohol (on pravý ruský panák je přece jen zhruba deci), není úplně jasné. Co je ale v současnou chvíli jisté, je, že Veroničino probuzení se hodně podobalo peklu.

O hororovém večírku jsme vás informovali ZDE. Na světlo světa vycházejí stále nové informace.

Češi mají přesto jasno. Je to její chyba, nemá co v patnácti letech pařit a pít alkohol a nikoho z diskutujících přitom nezajímá, že dívka se stala obětí šíleného činu několika mladistvých.

„Jeden kluk mi nabídl panáka vodky s tím, že tenhle mi bude chutnat víc než ten první. Pak už si nic nepamatuju. Řekli mi, že jsem se pozvracela a že mě pak umyli v koupelně. Slyšela jsem, že si se mnou dělali, co chtěli, tahali mě po celém bytě. Vůbec netuším, jak jsem se dostala domů,“ vypověděla dívka, která je nyní v péči psychologů.

Vybrali jsme několik nejvíce lajkovaných příspěvků z diskuze na Facebooku eXtra a možná vás překvapí, že lidé opravdu dávají vinu Veronice a jejím rodičům, místo toho, aby se zamysleli nad tím, jakým traumatem si dívka musela projít.

Zatímco jejím spolužákům hrozí maximálně pasťák, protože kvůli jejich nízkému věku je na ně zákon krátký, Veronika si ponese následky možná až celý život.

A na čí straně jste vy? Byla to opravdu její chyba?

Související články

Další články