Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Znásilnění ve Slunečné: Nestalo se mi to poprvé, šokuje herečka Lucie Benešová

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
odhalení
V seriálu Slunečná dojde na velmi dramatickou situaci. Lucie Benešová (45) alias Róza se stane obětí pokusu o znásilnění. Blondýnka, která hraje bývalou prostitutku, promluvila o tom, jaké bylo natáčení této scény, i o tom, že to nebylo poprvé, kdy musela tuto nepříjemnou věc zahrát.

Na statku Slunečná ve čtvrtečním díle přituhne. Dojde na dramatické chvilky, které zažije ostřílená bývalá společnice Róza v podání Lucie Benešové Herečka se rozpovídala o tom, jaké to bylo natáčet nepříjemnou scénu, navíc s úplně cizími herci...

Nepříjemné natáčení

Chvilky strachu si Lucie alias Róza odbude přímo na stole, kam ji povalí dvojice vykuků, kteří ji chtějí znásilnit. „V den natáčení jsem se ptala režiséra Libora Kodada, jak to bude vypadat. Když řekl, že na to bude dohlížet náš kaskadér Ladislav Lahoda, tak jsem byla v klidu. Hlavně jsem nechtěla, aby to nevypadalo trapně. Mí kolegové Jiří Weingärtner a Miroslav Dvořák, se kterými jsem točila poprvé v životě, dostali instrukce od kaskadéra a mohlo se točit,“ popsala natáčení herečka.

„Původně to mělo být tak, že kluci dostanou po hlavě holí, ale náš kaskadér byl přesvědčený o tom, že rána lahví bude efektivnější, a tak neváhal, nasedl do auta a jel shánět lahev z cukrového skla, která se při těchto scénách používá,“ vylíčila seriálová Róza a přiznala, že se s hereckými kolegy seznámila těsně před natáčením. „Bylo to trošku trapné, podali jsme si ruku a hned si říkali, co mi budou trhat, kdy rozepnou zip u kalhot atd. Nejvíc jsem si musela dávat pozor na sklo z lahve, které se ihned po ráně do hlavy rozlétlo, aby neskončilo v mých očích,“ popsala náročnou scénu Lucie.

Nebylo to poprvé

I když se to nezdá, Lucie už několik podobných scén se znásilněním na svém hereckém kontě má. "Když mi bylo třináct, tak jsem točila film Horká kaše, který končil tím, že se na mě

partička čtyř kluků z Jižního Města 'vystřídala'. Bylo to opravdu dramatické, a dokonce moje maminka musela podepsat souhlas, že takovou scénu můžu natáčet. Ve Slunečné tak už byla tato scéna jen slabším odvarem, ale stejně to bylo nepříjemné,"prozradila.

„Musíte opravdu někoho chytnout, aby to vypadalo, že se něco děje. Nemám ráda, když je to jen jako. Když vás chtějí povalit, musí vás strčit – zbytek si dohraju, ale musí tam být ten náznak, jinak to je vidět,“ uzavírá Lucie Benešová a zdůrazňuje, že vždy jsou všichni u takového natáčení samozřejmě opatrní.

Související články

Další články