Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Znásilnění sestřičky na Bulovce mladý Afghánec odmítá: Prý měl jen velkou bolest tam dole

Zdroj: Facebook.com
Dvacetiletý Afghánec Sabawoon D. odmítá, že by v Nemocnici Na Bulovce znásilnil sestřičku. Prý šlo o jazykové nedorozumění. Přistěhovalec tvrdí, že měl jen bolest v krajině břišní a chtěl léky.

Sabawoon D. je synem tlumočníka českých vojáků v Afghánistánu. Této afghánské rodině byl pobyt v Česku povolen do roku 2026. Sabawoon je členem českého kriketového týmu a pracuje v gastronomii.

Nyní mu hrozí až 5 let za to, že se v Nemocnici Na Bulovce údajně pokusil znásilnit jednapadesátiletou sestřičku. Sabawoon do nemocnice přišel navštívit svého tříletého bratra. Zdravotní sestru vylákal do pokoje.

Afghánský mladík zdravotní sestru údajně chytl za zápěstí a táhl ji ke své posteli, kterou dostal přidělenu jako rodinný příslušník nezletilého. Druhou rukou si prý přes tepláky sahal na penis. Sestra mezitím začala křičet a bránit se. Mladík jí podle žalobkyně dvakrát přejel přes prsa. Poté se sestra vytrhla a utekla. O soudu podrobně píše portál novinky.cz

Afghánec se hájí tím, že nešlo o pokus o znásilnění, ale o špatný překlad jeho slov. Prý jen sestře naznačoval, že tam dole ho bolí pravý bok a chtěl léky na utišení bolesti. Sestra ale vše popisuje jako sexuální útok.

"Ten den si pamatuju přesně, protože jsou to věci, které se nezapomínají. Přišel do ošetřovny, něco vykládal ve svém jazyce, kolegyně se ho ptala anglicky. On ji nevnímal a koukal upřeně na mě. Ukazoval, ať jdu za ním. V pokoji se asi dva kroky ode dveří otočil ke mně čelem. Nechápala jsem, co se děje, až jsem zaregistrovala nějaký pohyb, kdy dělal něco levou rukou a pravou mě chytl za levé zápěstí, něco naznačoval, nevím. Bylo to v jeho jazyce, přišlo mi to, jako by byl v nějakém transu, byl mimo. Tahal mě k posteli. Byl to takový zmatek, úžas. Snažila jsem se vyprostit, on se pustil levou rukou a přejel mi dvakrát přes prsa," popsala zdravotní sestra u soudu.

Zdá se, že pražský Městský soud před sebou má dost komplikovaný případ.

Související články

Další články