Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Znásilnění na hřbitově není ojedinělé: Ve Švédsku znásilnili mladíky, v Brně stařenky

(ilustrační foto)
Zdroj: Pixabay / Koláž eXtra.cz
KRIMI

Celou společností hýbe hromadné znásilnění čtrnáctileté dívky na hřbitově v Belgii. Nejde ale o první hororový případ tohoto ražení, k obdobným případům došlo už dříve. Ve Švédsku znásilnili na hřbitově pubertální chlapce a v Brně zase padesátník zneuctil dvě důchodkyně.

Čin jako z toho nejhoršího hororu se stal v Belgii. Pětice mladíků na hřbitově Westerbegraafplaats brutálně znásilnila čtrnáctiletou dívenku. Agresoři si celý akt fotili a natáčeli a pořízené materiály sdíleli na sociálních sítích. Dívka byla traumatizována natolik, že jen pár dní poté spáchala sebevraždu. Nejhorší na tom všem ale je, že to není jediný případ zneuctění na hřbitově...

Znásilnění chlapci ve Švédsku

Před rokem ve Švédsku si dva pubertální chlapci ve věku 15 a 17 let prošli peklem, když je v pozdních večerních hodinách zatáhli dva agresoři (18 a 21 let) na hřbitov, kde je mlátili, ponižovali a zneužívali téměř deset hodin. Pachatelé bodli své oběti do nohou, aby nemohli utéct, a trýznili je jak psychicky, tak fyzicky.

Zneužívaným mladíkům se podařilo upozornit kolemjdoucího člověka, který zkontaktoval policii. Útočníci se snažili uprchnout, ale marně. Vyšetřovatelé je obvinili z únosu a znásilnění a dále z loupeže a útoku. Oběti skončily v nemocnici a bezesporu s doživotním traumatem.

Brněnské napadení stařenek

Zneuctění na hřbitově se odehrálo i před dvanácti lety v Brně. V té době padesátník František Z. na Ústředním hřbitově v Brně napadl a znásilnil dvě starší ženy.

„Bylo to v květnu, chtěla jsem na hřbitově upravit rodinný hrob. Přišel za mnou muž s nožem a vyhrožoval, že mi ublíží, jestli mu nebudu po vůli. Řekla jsem mu, že se nebudu vysvlékat u hrobu, proto mě odtáhl dál do křoví. Povalil mě na zem, na obličej mi dal hadr a pak mě znásilnil,“ citoval Brněnský deník výpověď jedné z obětí.

Druhou, tehdy devětasedmdesátiletou ženu odtáhl mezi hroby, kde ji znásilnil a utekl. „Čistila jsem hrob, když jsem chtěla odejít, někdo mne zezadu chytil. Křičela jsem, ale muž mi dal hadr na ústa a nastříkal mi něco do očí,“ řekla policii.

Útočník byl uznán vinným z trestného činu znásilnění a odsouzen na čtyři roky a deset měsíců vězení s ostrahou. Měl se také zúčastnit sexuologického léčení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy