Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Znásilnění, koncentrák a Škromach! 3 šokující zprávy na téma Evropa a uprchlíci

Důležité je zachovat klid.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Hysterie z uprchlíků narůstá. Přestože běženci chtějí na Západ a Českem jen projíždí, je uprchlická krize obrovským tématem. Na uprchlících se v tuzemském mediálním prostoru přiživují stoupenci Hitlera, pivní pupky z kdejaké knajpy a také Zdeněk Škromach. Je to prostě fakt smutné. Jaká zvěrstva proběhla českými weby minulý týden?

1. Už týden koluje českým Facebookem odkaz na šokující zprávu. Imigranti z Afriky prý přímo uprostřed Prahy brutálně znásilnili a zabili malou holčičku. Jedná se o odporný hoax, který byl sice už stokrát vyvrácen, ale vždy ho někdo zase vypustí na Facebook. Více zde.

2. V druhé nechutné zprávě na téma uprchlíci už máme v hlavní roli koncentrační tábory. Na českém internetu koluje zpráva, že německá vláda staví pro uprchlíky koncentrační tábory. Hloupí nacionalisti tomu věří a těší se, že na muslimy zde bude pouštěn plyn. Ve skutečnosti je to samozřejmě zcela jinak. Začátkem roku 2015 se sice uvažovalo, že by uprchlíci mohli bydlet v Buchenwaldu, ale návrh byl rychle smeten ze stolu. Více najdete zde.

3. Třetí majstrštyk pochází z hlavy myslitele a filosofa Zdeňka Škromacha. Ten na svůj Facebook hodil myšlenku, že by vybudoval uprchlické tábory na řeckých ostrovech. Přejdeme fakt, že Škromach tuto myšlenku prostě opsal z našich stránek. Ona totiž není realizovatelná v praxi. Ale to Škromach neřeší. Pro něj je důležité, že se o něm mluví. Že si na uprchlících přihřál svou polívku a nasbíral pár sympatizantů.

Související články

Další články