Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Znásilnění dívky (16) z Terezína na poli: Pachatelem je údajně Afričan vyhoštěný z Německa

Strašné
V úterý dopoledne podle informací Litoměřického deníku došlo poblíž obce Lukavec ke strašlivému činu. Na poli tam byla znásilněna šestnáctiletá dívka.

Dle Litoměřického deníku se během úterního dopoledne odehrálo na poli u Lukavce něco příšerného. Muž s migračním pozadím tam podle jejich informací znásilnil dívku (16) z Terezína.

Deník napsal, že pachatelem je Afričan, který byl v úterý v 7 hodin ráno propuštěn z výkonu trestu v Drážďanech a z Německa byl vyhoštěn.

Policejní mluvčí Daniel Vítek potvrdil, že v úterý kolem dvanácté hodiny došlo k násilném činu, Litoměřickému deníku a později promluvil i pro eXtra.cz.

Podezřelá osoba byla zadržena a nyní je v policejní cele. K národnosti pachatele se policejní mluvčí nechtěl vyjádřit kvůli probíhajícím úkonům trestního řízení. S informací, že se jedná o afrického vyhoštěnce z Německa, přišel pouze Litoměřický deník.

Související články

Další články