Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Znásilnění dívky (16) na poli u obce Lukavec: Policisté VŮBEC NEVĚDÍ, koho dopadli

kdo to je?
Nedaleko obce Lukavec byla znásilněna šestnáctiletá dívka. Litoměřický deník uvedl, že činu se dopustil muž, který pochází z Afriky. České úřady momentálně ověřují, co se skutečně stalo. O násilníkovi toho policie moc neví.

V úterý dopoledne byla u obce Lukavec znásilněna šestnáctiletá dívka. Podezřelá osoba byla zadržena a nyní je v policejní cele. K národnosti pachatele se policejní mluvčí nechtěl vyjádřit kvůli probíhajícím úkonům trestního řízení. S informací, že se jedná o afrického vyhoštěnce z Německa, přišel pouze Litoměřický deník.

Úřady zatím nechtějí národnost pachatele komentovat. Policisté ověřují, koho vlastně dopadli. Muž totiž nekomunikuje a podle webu Novinky.cz u sebe neměl doklady. Podrobnosti k zadrženému nyní zjišťují české justiční orgány ve spolupráci s německými orgány.

Zdá se, že muž se do ČR dostal z Německa. Nikdo dosud ale oficiálně nepotvrdil, zda se skutečně jedná o migranta. Litoměřická státní zástupkyně Kateřina Doušová pouze pro Novinky.cz uvedla, že podle vzezření se dá předpokládat, že muž má africké kořeny.

Jak se do dotyčný do České republiky dostal? To by mělo objasnit policejní prezidium. Pokud muži bude prokázána vina a pokud bude odsouzen, měl by si trest odpykat v tuzemském vězení.

Související články

Další články