Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda z Ulice se stala maminkou: Eliška Hanušová má krásného chlapečka

Hvězda z Ulice se stala maminkou: Eliška Hanušová má krásného chlapečka
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další fotografie
mateřství
Herečka Eliška Hanušová (26) porodila nádherného chlapečka. Radostnou novinu oznámila hvězda Ulice na sociálních sítích a připojila dojemný snímek celé šťastné rodinky. Eliška Hanušová hraje v Ulici Báru Klímovou, která byla znásilněná podivným podnikatelem Marešem a nyní se ho snaží společně s kamarádkou Janou a jejich právničkou, dohnat před spravedlnost. Eliška je už dlouhá léta zamilovaná do svého partnera Kryštofa, který se stal nyní hrdým otcem.

Půvabná novopečená maminka Eliška Hanušová oznámila na sociální sítí, že jsou konečně kompletní. "Tak jsme komplet. Děkuju. Miluji vás," napsala a připojila poděkování svému partnerovi Kryštofovi a rozkošný snímek syna.

V loňském roce měla hvězda Ulice skutečně napilno. Vdala za svého dlouholetého přítele Kryštofa Bašuse a záhy otěhotněla. Svatba se konala loni v létě a herečka se o zprávu podělila na svém Instagramu.

K zamilované fotce, která zachycuje první chvíle poté, co si novomanželé řekli „ano“, napsala: "Uprostřed kvetoucího sadu. Obklopený nádhernýma lidma. Zalitý sluncem a bublinkama. Rodina."

Sympatické herečce se okamžitě začaly hrnout gratulace od fanoušků. "Včera jsem si říkala, že je nějaké ticho. Nádherná fotka, veliká gratulace rodině," píší lidé pod dojemný snímek rodinky.

"Jsem vděčná všem přítomným, jak pěkně se starají o mé pohodlí a zejména o to, aby moje těhotenství bylo na Báře, mojí postavě, co nejméně poznat," pochvalovala si v lednu průběh svého těhotenství herečka.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy