Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

ZNÁSILNĚNÁ EVROPA: Uprchlíci v Rakousku hromadně zneužili dívku. Zdrogovali ji a zatáhli do bytu

Uprchlíci dívku znásilňovali celou noc. (Ilustrační foto)
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Vídeňská policie o víkendu zatkla devět Iráčanů. Hromadně totiž znásilnili dívku, která přijela oslavit Silvestra za kamarádkou. Muži ji nejdříve zdrogovali a pak zatáhli do bytu. Jejich dopadení trvalo několik měsíců, protože si oběť z noci nic nepamatovala.

Uprchlíci měli dívku zdrogovat, pak zatáhnout do bytu a tam celou noc znásilňovat. Když se ráno probrala, hned věděla, co se stalo. Okamžitě vše nahlásila na policii. Iráčané ale svoji vinu popírají.

Hromadné znásilnění dívky se mělo odehrát o silvestrovské noci v Rakousku. Němka přijela slavit Nový rok za kamarádkou. Vzhledem k tomu, že si dívka na celý incident nepamatovala, trvalo několik měsíců, než policie pachatele zadržela.

Obvinění uprchlíci jsou ve věku 21 až 47 let. Všichni si v Rakousku zažádali o azyl nebo ho už částečně získali. Evropa bojuje se znásilňováním uprchlíky už dlouhou dobu. Nejčastější případy jsou z Německa a Rakouska, kdy imigranti obtěžují nebo znásilní ženy v bazénech. Všichni mají v živé paměti i hromadné znásilnění na náměstí v Kolíně nad Rýnem.

Související články

Další články