Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

ZNÁSILNĚNÁ EVROPA: Serval z ní šaty a chtěl ji znásilnit! Dopadli uprchlíka z Afghánistánu, který se chystal znásilnit holčičku (7)

Nikdo si neumí představit, jaké hrůzy zažívají děti uprchlíků.
Zdroj: profimedia.com
V uprchlickém táboře Idomeni na řecko-makedonské hranici se tísní 14 tisíc uprchlíků zejména ze Sýrie a Afghánistánu. A dějí se tam otřesné věci. Muž z Afghánistánu chtěl znásilnit sedmileté děvčátko. V poslední chvíli ho zneškodnili dva muži původem ze Sýrie.

Dva uprchlíci ze Sýrie jsou za hrdiny. Šestadvacetiletý Mohammed Al-Mulhem a o dva roky mladší Syřan dokázali pomoci sedmileté dívce, kterou chtěl znásilnit muž pocházející z Afghánistánu.

„Vzal ji dozadu za záchod a ona křičela. Snažil se z ní servat triko a kalhoty,“ uvedli stateční muži pro britský Daily Mail, který o šokujícím případu informuje.

Didar Sedo, který se v Sýrii živil jako krejčí, reportérům sdělil, že rozzuřený dav chtěl násilníka lynčovat a umlátit. Ale že rozzuření uprchlíci nakonec počkali na příjezd policie a Afghánce jí předali.

„Všichni jsme slyšeli křik. Lidé ho chtěli zabít, ale my jsme řekli ne. Řekli jsme, že není naším úkolem ho zabíjet. Jsme v civilizované zemi a musíme ho předat policii, která se o to postará,“ sdělil novinářům Sedo.

Je dobře, že zvrhlík nebyl ubit jako zvíře, ale dostane se mu spravedlivého soudu. Zdá se, že někteří uprchlíci přichází na chuť evropským zákonům.

Související články

Další články