Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Znásilněná dívka si stopla řidiče, aby jí pomohl. Ten ji ale znásilnil také

Chudák holka.
Na vlakové stanici v Birminghamu byla znásilněna patnáctiletá dívka. Krátce po incidentu se vydala hledat pomoc k silnici, kde si stopla svého zachránce. Ten jí slíbil, že jí pomůže, ale po nastoupení dívku znásilnil také.

Podle prohlášení britské policie došlo k prvnímu útoku na dívku v odlehlejší části stanice Witton na předměstí Birminghamu, nedaleko fotbalového stadionu klubu Aston Villa. Dívka měla na stanici dorazit se svou kamarádkou. Podle informací britských detektivů k nim přišel muž, který ji odvedl a později znásilnil. Po útoku dívka opustila stanici a snažila se vyhledat pomoc u silnice. Podařilo se jí zastavit jeden z projíždějících vozů, jehož řidič dívce slíbil pomoc. Hned poté, co dívenka nastoupila do auta, ji řidič znásilnil také.

„Bylo to pro tu mladou dívku hrozné utrpení, nyní s ní pracují speciálně vycvičení strážníci,“ řekl Tony Fitzpatrick, vrchní inspektor britské dopravní policie pro server Telegraph.

Do rozsáhlého vyšetřování se zapojilo policejní oddělení West Midlands a taktéž britská dopravní policie. V nynější fázi je vyhlášení pátrání po svědcích. Server Telegraph uvádí, že útočník byl asi 180 centimetrů vysoký mezi dvaceti až pětadvaceti lety. Řidič byl popsán jako mladý Asiat menšího vzrůstu.

„Naším hlavním cílem nyní je, abychom zjistili, co přesně se stalo, a abychom identifikovali oba útočníky. Detektivové nyní studují záznamy z pouličních kamer. Hledáme jakéhokoliv svědka,“ řekl Fitzpatrick.

Britská policie dělá vše, co je v jejích silách, aby oba útočníky dopadla.

Související články

Další články