Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Známým českým návrhářům vykradli auto: Poneři přišli o hodnotné věci za stovky tisíc

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
krádež
Nikol a Jakub Ponerovi jsou sourozenci, kteří propadli módě a rozhodli se vybudovat módní značku, která se na českém trhu zdárně drží již několik let. Během včerejšího večera Nikol Ponerové neznámý pachatel vykradl auto, v němž byly věci za stovky tisíc. Sympatická módní návrhářka Nikol nyní prosí veřejnost o pomoc.

Značka Poner je v Česku již poměrně zajetá a veřejnost si mladé sourozenecké duo módních návrhářů oblíbila. Poneři oblékají taková jména jako Nikol Švantnerová, Denisa Spergerová, Iveta Lutovská, Kate Zemanová (26) nebo Ivana Zemanová.

Ve středu v noci neznámý pachatel vykradl auto Nikol Ponerové a odcizil z něj věci v hodnotě stovek tisíc. „Přátelé, chtěla bych vás poprosit o pomoc! V noci mi někdo vykradl auto, kde já blbá měla bohužel hodně hodnotných věcí. V kufru jsem měla i můj oblíbený amulet,“ svěřila se s nešťastnou událostí jindy usměvavá Nikol na sociálních sítích.

„Dále tam bylo několik kabelek Dior, kufr plný bot, doklady, karty. Ano, jsem hloupá, že jsem to tam nechala… ten amulet mě mrzí nejvíc! Chtěla bych vás poprosit, kdybyste ho někde potkali, třeba v zastavárně nebo tak, ráda si ho vykoupím zpět,“ prosí Nikol veřejnost na Facebooku.

Související články

Další články