Známým českým návrhářům vykradli auto: Poneři přišli o hodnotné věci za stovky tisíc
Značka Poner je v Česku již poměrně zajetá a veřejnost si mladé sourozenecké duo módních návrhářů oblíbila. Poneři oblékají taková jména jako Nikol Švantnerová, Denisa Spergerová, Iveta Lutovská, Kate Zemanová (26) nebo Ivana Zemanová
Ve středu v noci neznámý pachatel vykradl auto Nikol Ponerové a odcizil z něj věci v hodnotě stovek tisíc. "Přátelé, chtěla bych vás poprosit o pomoc! V noci mi někdo vykradl auto, kde já blbá měla bohužel hodně hodnotných věcí. V kufru jsem měla i můj oblíbený amulet," svěřila se s nešťastnou událostí jindy usměvavá Nikol na sociálních sítích.
"Dále tam bylo několik kabelek Dior, kufr plný bot, doklady, karty. Ano, jsem hloupá, že jsem to tam nechala... ten amulet mě mrzí nejvíc! Chtěla bych vás poprosit, kdybyste ho někde potkali, třeba v zastavárně nebo tak, ráda si ho vykoupím zpět," prosí Nikol veřejnost na Facebooku.
Související články

Poslední setkání s Abrhámem (†82): Zbyla z něj jenom schránka bez masa, po smrti Libušky byl odtažitý, řekl eXtra.cz Kačer

Když se načančám: Tohle jsou nejvíc zesměšňované fotky Aleny Schillerové

ONLINE: Válka na Ukrajině minutu po minutě. Rusové zesílili ofenzivu v doněckém směru

Nestyda Pořízková dráždí odvážnými snímky. Nahá vypadám pořád dobře, tvrdí

Tajemství odhaleno: Putinova dcera Katerina randí se Zelenským!
Další články
