Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Známý youtuber Martin Rota je po amputaci a bez sedativ! Jak se vypořádává s tím, že už nemá nohu?

Jen co se probudil z narkózy, tak se fanouškům vyfotil.
Zdroj: Facebook.com
Kdekdo by se propadal do depresí a nářků, že přišel o nohu, ale to by nebyl cynik Martin Rota, aby si z amputace ještě nedělal srandu. Přitom teď se mu obrátí celý život naruby, bude se muset učit, jak se obejít bez jednoho chodidla, které mu včera uřízli. Co vzkázal svým fanouškům?

Včera jsme vás informovali o tom, že oblíbený youtuber Martin Rota se ještě ten den chystá na náročnou operaci, kdy mu pod kotníkem amputují nohu, aby mu zachránili život před nebezpečnou infekcí.

Dnes už se v nemocnici regeneruje a hned poslal svým obdivovatelům vzkaz a ukazuje, že ani tahle strašná událost ho nemůže rozhodit a jeho život jede na plné obrátky dál.

„Tak už mám po o. Všechno v klidu, ležím na JIPce, ale nějak si nemyslím, že je to nutné. A už vím, co jsou to fantomové bolesti, právě odmítám všechno, co mi nabízí na bolest, abych viděl, jak daleko to půjde. Nuda, tak experimentuji,“ napsal na svůj Facebook Martin, jako by byl na banálním zákroku.

Jak dlouho bude muset zůstat v pražské nemocnici Motol, sám neví, ale teď ho budou čekat hodiny rehabilitací a vžívání se do života bez jedné nohy.

Související články

Další články