Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Známý streamer FattyPillow poprvé ochutnal meloun s hořčicí! Vyzkoušíte tuhle virální delikatesu taky?

FattyPillow
Zdroj: Instagram FattyPillow/Profimedia
+ Další 4 fotografie
youtube

Oblíbený internetový bavič, youtuber a streamer FattyPillow alias Karel Sivák (29) komentoval vtipná videa na TikToku. Narazil při tom na jedno, které ho vyděsilo, a zůstal koukat s otevřenou pusou. Lidé si totiž začali pochutnávat na melounu, který si namazali hořčicí. Tahle podivnost Fattyho natolik zaujala, že se rozhodl vyzkoušet, jestli to fakt stojí za to.

Známý youtuber FattyPillowTV si dal od natáčení videí nějakou dobu pauzu. Nutno říct, že mu to prospělo, shodil už pěkných pár kilo a veškerý volný čas tráví se svou krásnou přítelkyní Janou Svobodovou. S blonďatou dívkou, bývalou modelkou, už jsou spolu dlouhé tři roky. Při tom ještě stihl účinkovat v připravovaném videoklipu Pokáče, který se prý už brzy objeví, a máme se tedy na co těšit.

Šílený dezert jen pro odvážné

O to víc bizarních internetových virálů na Fattyho po jeho návratu k natáčení čekalo. Při procházení vtipných videí na TikToku narazil na jedno, které ho zanechalo v němém úžasu. Lidé začali zkoušet bláznivý trend, při kterém si dají na meloun plnotučnou hořčici a tuhle "pochoutku" snědí. Ještě divnější je, že si na tom většinou pochutnávají jako na báječném dezertu.

"Tak tohle musím vyzkoušet, meloun zrovna mám," prohlásil Karel, když zjistil, že video, které právě sledoval, nemělo konečné zhodnocení. Mladá žena si na něm totiž sice hořčici na meloun namazala a snědla pár kousků, ale vůbec nic ke kombinaci těchto chutí neřekla. Vypadalo to, že jí chutná a že ji to poněkud překvapilo. Stejně "labužnicky" se tvářilo ještě několik dalších tiktokerů.

@lizzo

##stitch with @yayayayummy ummmm I ended up just eating it w tajin

♬ original sound - lizzo

Netradiční recept​

"Tak tady mám meloun a novou plnotučnou hořčici, jdu to vyzkoušet, když nám to ta paní neřekla," prohlásil Karel a úplně samozřejmě hořčicí potřel svůj meloun, jako by to dělal každý den. Sice to vypadá jako odporná kombinace, ale určitě ne tak moc jako některé Karlovy další recepty. Fatty je známý pro své bláznivé epizody VAŘÍME S FATTYM už roky. Na to, jak rozmlátil pár banánů kladivem, se prostě nedá zapomenout. "Dal bych si to radši s párkem než s melounem," dodal Fatty a zakousl se. Podívejte se, jak mu chutnalo.

FattyPillow dlouhou dobu tvořil pár s youtuberkou Sárou Holanovou, s kterou se v srpnu 2015 přestěhoval do Prahy. Po neshodách se pár rozešel v červnu 2017. Byla to velmi emotivní kauza a oba dva si své emoce ventilovali přes sociální sítě.

Související články

Další články