Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Známý redaktor rozdělil Česko větví vraženou mezi nahé půlky: Je tohle ještě vkusné?

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Internet je plný kontroverzních fotografii včetně těch, které nedávno zveřejnil známý redaktor Jan Tuna (45). Ten se nechal zvěčnit zcela nahý s větvičkou mezi půlkami. Kolem jeho nahého těla vidíme spoustu dětí, které na zaraženou rostlinku poukazují. Snímek mezi veřejností vyvolal obrovskou diskuzi.

Známý redaktor Jan Tuna, který se proslavil především pořadem A dost!, se v těchto horkých letních dnech rozhodl, že se půjde slunit. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby se nenechal vyfotit zcela nahý s větvičkou v zadku. Spolu s ním je na snímku spousta dětí, které se kolem jimi vytvořené zahrádky veselí.¨

"Udělaly si ze mě zahrádku. Ať žije opravdové bio. Zn. Stačí na chvíli usnout a už se neubráníš," napsal k fotografii, která rozdělila národ. Někteří si myslí, že je nahota naprosto krásná a přirozená, jiní pro změnu tvrdí, že to hraničí s nevkusem a pedofilií.

"Tak to je dost úchylný i na vás," píše jeden z diskutujících. "Co je na tom úchylného? Já v tom nic špatného nevidím. Pokud Vy ano, tak máte asi problém," reaguje další.

"Nevím, jestli je úplně legální nechat si dětmi masírovat prostatu pomoci větviček. Můžu říct, že to určitě není pěkný," ozývá se třetí. Tuna ale má jasné stanovisko. "Na nahém lidském těle není nic špatného. Špatné je násilí. A že ho jsou i odpoledne, kdy se dívají děti, plné obrazovky," smete diskusi Tuna ze stolu. Co si o inkriminované fotce myslíte vy?

Související články

Další články