Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Známý rapper si uřízl penis a pak vyskočil z balkonu. Měl to být bizarní pokus o sebevraždu!

Uříznout si penis a vyskočit z balkonu je hodně originální způsob
sebevraždy.
Zdroj: reprofoto youtube.com

Pokud se vyznáte v hiphopové scéně, možná Andreho Johnsona znáte. Je spřízněn s Wu-Tang Clanem, protože vystupoval ve skupině, kterou produkovali bývalí členové. A teď je v nemocnici, kde bojuje o život. Bez penisu.

Podle zpráv totiž vyskočil ve středu z balkonu ve druhém patře poté, co si doma uřízl penis.

Hiphopeři holt chtějí spáchat sebevraždu stylově.

Policie našla Andreho Johnsona na chodníku před obytnou budovou v Hollywoodu v kritickém stavu. Nyní leží v nemocnici na jednotce intenzivní péče. Zda policie našla také jeho penis, to není známo. CNN ale tvrdí, že byl objeven a převezen k němu do nemocnice. Ano, CNN pečlivě sleduje rapperův penis!

Další jeho hudební spolupracovníci se už stihli ke všemu vyjádřit a říkají, že jeho chování bylo zcela nečekané a nepředvídatelné. Tvrdí, že Andre Johnson nebyl na žádných drogách.

Vlastním jménem Christ Bearer je členem dua Northstar, které objevil RZA z Wu-Tang Clanu. Producent si je pak vzal pod svá křídla a pomohl jim s debutovou deskou z roku 2004 s názvem RZA Presents Northstar.

Není to tak dávno, co duo hodilo na internet nový videoklip. Všichni v něm mají ještě své genitálie.

Související články

Další články