Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Známý pár youtuberů Tary a Stáňa vyrejžovali na dceři balík! Kdy ji fanouškům konečně ukázali?

Youtuber Tary s rodinou
Zdroj: instagram/stanik29, instagram/stanik29
+ Dalších 7 fotografií
Rodiče roku

Když se dvojici youtuberů narodila malá A, nikdo pořádně nevěděl, jak holčička vypadá a jaké je její křestní jméno. Youtuber a parkourista Tary spolu s manželkou Stáňou, která se později také dala na kariéru youtuberky, tvrdili, že nechtějí dítě na sociálních sítích ukazovat. "Nechceme ji vystavovat nenávisti," tvrdili. Dnes však známe už celé jméno jejich dcery a známe její tvář. Co se stalo?

Youtuber a parkourista Tary nepatřil vždy zrovna mezi vzorné tvůrce. Na rok, kdy jej stíhala jedna kauza za druhou, se prostě nedá zapomenout. Všechno to odstartovala jeho rychlá jízda na dálnici, kdy neměl vůbec žádný problém s tím, když na jeho youtubovém kanále vyšlo video, kde jezdí po dálnici jako šílenec. Překročil tehdy rychlost na 250 kilometrů v hodině a prohlásil se za piráta silnic.

Kdyby přitom na porušování předpisů a špatný příklad sledujícím neupozornily reakční kanály, jako je Duklock nebo Vláďa, nejspíš by si z toho nic nedělal. Ostatně o tom celkem jasně vypovídala jeho spíš úsměvná rádoby omluva, kde divákům přiznal, že při hledání populárních témat "prostě nepřemýšlí". Jeho omluva byla natolik hrozná, že vzbudila další vlnu nenávistných reakcí.

Nemám drahý oblečení, to jen ty máš málo peněz

V té době už se od Taryho řada youtuberů distancovala. Nepomohla tomu ani jeho "krásná" dekorativní figurka, která se skládala ze dvou částí a sloužila jen jako dekorační předmět. Nejen že tato věc nebyla vůbec vhodná pro děti, už proto, že by si ji mohli jen dát na poličku s tím, že se na ni bude prášit, ale taky proto, že stála 1500 korun (takže ji museli dětem kupovat rodiče). S figurkou se spustil další poprask, protože chodila youtuberům a fanouškům rozlámaná, takže za patnáct stovek dostali polámaného Taryho, který ale vlastně sloužil jen k vystavení.

Aby toho nebylo málo, tak Tary na jednom ze svých kempů "utřel" malého kluka před velkým publikem. Malý kluk se ho totiž zeptal, proč má na e-shopu tak drahé oblečení. Youtuber mu z legrace odpověděl: "Já nemám drahý oblečení, to jen ty máš málo peněz!" Jeho hláška proletěla internetem, a přestože byla údajně vytržená z kontextu, tak se stala hitem prakticky všech diskuzí v hojných obměnách. Navíc se zjistilo, že kluk byl kvůli této jeho hlášce šikanovaný ve škole. Youtuber sice chtěl situaci napravit, ale kluk už se mu (z pochopitelných důvodů) neozval.

Následovalo už jen marketingově vychytané video s názvem Já jsem Tary, kde se pak youtuber snažil očistit a všechno napravit. Jeho fanoušci ale rozhodně nezapomněli. Po nějaké době se však youtuberovi narodilo dítě spolu s jeho manželkou Stáňou. Youtuber se stal milujícím otcem a zdálo se, že už chce mít od kontroverzních kauziček klid a nic dalšího nepřijde. Navrátil se ke své běžné tvorbě, začal znova točit parkourová videa a oznámil divákům, že se bude více věnovat své dceři.

Utajovaná malá A

Naprosto chápeme a schvalujeme, že mohou rodiče změnit názor na to, kdy a jak začít ukazovat dítě na sociálních sítích. V případě Taryho a Stáni jsme však přece jen na vážkách. Čerstvá maminka zpočátku opravdu dcerku na Instagramu fotila pouze bez obličeje. Tary zase malou držel na videu s tím, že ji nechtějí na internetu ukazovat. To jim však nezabránilo v tom, aby přijímali spolupráce už v době shánění výbavičky pro miminko, nebo aby už s narozenou holčičkou natáčeli videa typu "Nejmodernější pohádky na světě", "Malá A poprvé na horách" či "Dětský mini záchod".

Kromě toho, že byla taková videa často sponzorovaná, dlouho tajili nejen její tvář, ale také jméno. Všechny příspěvky na sociálních sítích tedy začínaly "malá A...".

Pak najednou Stáňa fanouškům řekla, že vyjde Taryho nová knížka s názvem Taryho svět, kterou si diváci mohou koupit za 359 korun. V ní Tary měl prozradit svou životní cestu, která vedla od parkouru přes natáčení až po roli otce. A právě v knize se fanoušci měli poprvé dozvědět jméno holčičky, jako kdyby se jednalo o velké tajemství pro vyvolené. Tímto způsobem influenceři vlastně "zpeněžili" dokonce takovou informaci, jako je jméno vlastního dítěte.

"Doufám, že řeknete jméno malé A taky na YouTube pro ty, kteří nemají možnost koupit si knížku," napsal jeden z diváků. "Dělají s tím zbytečné tajnosti," komentoval další. Není se čemu divit. Dlouho žádný influencer tolik tajností ohledně dítěte nedělal.

Poté, co kniha vyšla, pak rodiče již záhadně neměli žádný problém začít ji ukazovat a říct její jméno. Co můžeme dodat. Asi jen to, že svým rodičům malá Ariana určitě jednou poděkuje. Zvláště za porušení slibu, že se bude moci ona sama rozhodnout, zda chce na sociálních sítích být, až vyroste a bude z toho mít rozum...

Související články

Další články