Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Známý návrhář Karl Lagerfeld DRSNĚ SETŘEL Merkelovou kvůli uprchlíkům! Co kancléřce vzkázal?

Tohle si Angela za rámeček nedá!
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další 2 fotografie
Karl Lagerfeld (84) už několikrát dokázal, že má pusu poměrně prořízlou. Dvorní návrhář módního domu Chanel si zkrátka servítky nebere. Přestože už dlouhá léta žije především v Paříži, narodil se v německém Hamburku. A je vidět, že mu osud rodné země není lhostejný. Drsně se navezl do Angely Merkelové (63) kvůli uprchlické krizi!

Lagerfeld, jenž bývá u politických témat obvykle zdrženlivý, udělal výjimku a bez okolků se pustil do německé kancléřky Merkelové. „Už přijala miliony a miliony přistěhovalců, kteří se integrovali, všechno klapalo tak, jak má. Nemusela přijmout miliony dalších, aby vykoupila svůj obraz hříšné matky z řecké krize,“ spustil zostra módní návrhář v show francouzské televize Canal 8.

Jeden z nejmocnějších mužů módního průmyslu se domnívá, že Merkelová svým postojem k uprchlíkům vykupuje špatné svědomí, které má kvůli tvrdému řešení otázky zadluženého Řecka.

Návrhář ve svém ostrém vyjádření zmínil i holokaust, tedy vyhlazování Židů nacisty za druhé světové války. „Nikdo nemůže – jakkoli dělí tyto věci dekády – zabít miliony Židů a pak do země přivést miliony jejich nejhorších nepřátel,“ vzkázal Lagerfeld Merkelové.

Lagerfeldovo vystoupení v televizi vyvolalo poprask na sociálních sítích. Stanice prý obdržela stovky stížností. Příznivci však oceňují, že Lagerfeld nazval věci pravými jmény. Život v Německu, ale i ve Francii začíná být pro Židy nebezpečný, a tak se řada z nich uchyluje k emigraci do Izraele.

Co myslíte, má podle vás Karl Lagerfeld pravdu?

Související články

Další články