Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Známý herec Jonah Hill neuvěřitelně zhubl: Jak to dokázal?

Jonah HIll neskutečně zhubnul.
Zdroj: Universal Pictures / Suzanne Hanover, archiv Jonah Hill
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY
Zhubnout jde, když se chce. Své by o tom mohl vyprávět oblíbený americký herec Jonah Hill, který se změnil k nepoznání. Zatímco dříve ho diváci znali jako pořádného tlouštíka, který měl na těle spoustu kilogramů navíc, teď se pyšní skvělou postavou. A výsledek stojí za to.

Jonah Hill, který se narodil v Los Angeles, odstartoval svou hereckou kariéru v roce 2004. Filmový debut si odbyl ve snímku Mám rád Huckabees, což mu otevřelo cestu do Hollywoodu

Jonah Hill: Moneyball i Vlk z Wall Street

O rok později dostal roli ve filmu 40 let panic a poté se objevil i ve známých snímcích, jako jsou Zbouchnutá, Dostaň ho tam či Moneyball, který taky napsal a byl i jeho výkonným producentem. Za stejný film byl za svůj výkon ve vedlejší roli zároveň nominován na Oscara i Zlatý glóbus V roce 2013 si zahrál i po boku Leonarda DiCapria v úspěšném filmu Vlk z Wall Street, za který byl znovu nominován na Oscara. Nominaci však ani tentokrát neproměnil.

Hill, který dnes slaví 37. narozeniny, je také úspěšným režisérem, dabérem nebo komikem. Mimo jiné byl i koproducentem filmu Bruno, ve kterém hrál hlavní roli Sacha Baron Cohen

Fanoušci si Jonaha pamatují jako nepřehlédnutelného tlouštíka, jenže to už nějakou dobu neplatí. Už v roce 2017 začaly po internetu kolovat fotky, z nichž je jasně patrné, jak moc na sobě zapracoval. Americký herec shodil řadu kilogramů a bylo vidět, že se v posilovně cítil jako doma.

Jonah Hill začal jíst sushi

Podle fotek, které přidává na svůj instagramový profil, stále vypadá dobře. Určitě stokrát lépe než v dobách, kdy jeho váha musela ukazovat opravdu veliká čísla. Jonah Hill, jenž trénuje brazilské umění jiu-jitsu, na sebe už dříve práskl, že s hubnutím začal proto, aby získal i vážné role. Poradil se proto s trenérem a odborníkem na výživu, na základě čehož změnil jídelníček a začal jíst sushi. Změna mu hodně pomohla a Jonah upoutal pozornost nejedné ženy. V roce 2019 se dokonce zasnoubil s Giannou Santos, jejich vztah ale letos v říjnu krachl a na veselku nedošlo.

Související články

Další články