Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Známý český youtuber lovil pro zábavu žraloka: Mariánek hodil parybu od krve zpátky do moře

Jon Mariánek a Steven Gash ulovili žraloka: Paryba od krve rozdělila fanoušky
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se svolením Jon Mariánek a Steven Gash
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
úlovek

Známý youtuber Jon Mariánek a jeho kamarád Steven Gash mají za sebou nezapomenutelný zážitek. Během rybolovu v Atlantiku se jim podařilo ulovit žraloka, což natočili i na video. Nevšedním zážitkem a především úlovkem se pochlubili na sociálních sítích. Jon své sledující následně ujistil, že žraloka "otagovali" a vypustili zpět do oceánu. 

Kontroverzní český youtuber žijící již několik let v USA Jon Mariánek má za sebou další nevšední a rozhodně nezapomenutelný zážitek. Společně se Stevenem Gashem, Čechem, který před časem vyhrál Mariánkovu soutěž "Tvoje šance zažít americký sen," vyrazil na rybolov ve vlnách Atlantiku.

Cíl byl od začátku jasný: ulovit žraloka. Rozhodně ale nečekali, že se jim to povede: proto si vzali k ruce nejznámějšího lovce těchto predátorů na světě s přezdívkou Mark the Shark. Ten se pyšní několika rybářskými oceněními na světě.

Jon Mariánek ulovil žraloka

A podařilo se! Společně s kapitánem se Jonovi a Stevenovi skutečně podařilo parybu chytit a vše zachytili na kameru. Plavbu lodí dokumentovali prostřednictvím videa na YouTube, které pojmenovali: "ČECH VS. NEJEXTRÉMNĚJŠÍ RYBAŘENÍ V AMERICE (splněný sen)"

Svým úlovkem se následně dvojice pochlubila i na sociálních sítích. "Tohle musí být jeden z nejvíc crazy dní, co jsme tady zatím měli," napsali pod snímek.

Příspěvek v řadě jeho fanoušků vzbudil obavy. "Likvidovat už tak zdecimovaný mořský rybí ekosystém je fakt hloupost, Jone, zkus si o stavu oceánských vod něco pozjišťovat a uděláš si obrázek sám. Též jsem o tomto problému donedávna nevěděl," okomentoval jeden ze sledujících. "Proč ten žralok, Jone?" psali další.

Někteří se pak pozastavovali nad zakrvácenou parybou. Mariánek své sledující však následně ujistil, že žraloka otagovali a propustili zpět do oceánu. "Co tady furt brečíte??? K obědu máte vepřovej řízek a žraloka byste snědli, ani nevíte jak, ale je to chudáček žralok...," zastal se youtubera uživatel arenaconarte.

Snový život: Nepromarní ani minutu

Druhý z aktérů, Steven, před časem poskytl rozhovor pro eXtra.cz o životě v Americe. Setkání s Mariánkem popisoval jako nepopsatelný zážitek. Původně měl se známým youtuberem v Americe pobýt pouze měsíc, ale po návratu do Čech jeho kroky opět rychle mířily na letiště.

S Mariánkem se spřátelili a nyní tvoří společný content na sociální sítě. Jak se zdá, na nudu není čas.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy