Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Známý český tiktoker terčem útoků a posměchu: Lidé mu přejí smrt!

Známý český tiktoker terčem útoků a posměchu: Lidé mu přejí smrt!
Zdroj: TikTok/Ondřej Untermüller
+ Další 4 fotografie
Aplikace TikTok
V dnešní době je v trendu přidávat fotografie na Instagram z našeho každodenního života a chlubit se tím ostatním přátelům. V poslední době tuto sociální síť ’’převálcovala’’ aplikace s názvem TikTok. Na rozdíl od Instagramu je tam dobrých komentářů bohužel méně než těch špatných. Hodně o tom ví i známý tiktoker Ondra Untermuller s přezdívkou "Kluk s kamením."

Ten, kdo nemá sociální sítě, jako by nežil. Některé známé osobnosti mají tolik sledujících, že si díky tomu mohou na Instagramu nebo TikToku vydělávat. A malé částky to rozhodně nejsou. Většinou to bývají propagace produktů, které tyto influenceři dostávají zdarma a ještě k tomu mají zaplaceno. Vše ale někdy není tak krásné, jak se na první pohled může zdát. Negativní komentáře a ’’hejty’’ k tomuto koníčku prostě patří.

Kluk s kamením

Někteří ho mohou znát z televizního pořadu se Zdeňkem Pohlreichem, (63) kde zhruba před 13 lety přišel již zmiňovaný tiktoker za známým šéfkuchařem a řekl mu, že si přišel hrát s kamením. Od té doby si Ondra Untermuller říká Kluk s kamením. Jakou tvorbu převážně dělá? ,,Vytvářím tvorbu spíše pro děti a poukazuji na to, aby mladí nedělali špatné věci,“ říká Ondra.

Přejí mu smrt!

Pokud někomu přijde natáčení vtipných a zajímavých videí jako lehká věc, je na omylu. Na neustálé nadávky a urážky po internetu si Češi už víceméně zvykli, ale na co si jen tak normální Čech nezvykne, je přát někomu smrt. V poslední době se na účtu tohoto tiktokera objevují stovky ošklivých komentářů denně. Většinou zacházejí až za hranici lidského chápání. Jak se s tím vyrovnává Ondra? ,,Z nadávek si nic nedělám, budou vždycky, neboť se nemůžu zavděčit mou tvorbou každému,“ prozradil Ondra Untermuller.

Ostatní úspěšní tiktokeři se k tomu staví ale jinak, například Johny Škůrek, jenž má na svém účtu přes 30 tisíc sledujících, má na to svůj jasný názor. ,,Tvorba Kluka s kamením je prostě jiná. Podle mého názoru si každý může dělat, co chce, ale i on to pojímá trochu jinak. Upřímně se mi jeho tvorba nelíbí, snaží se zaujmout a přitáhnout lidi, ale způsobem, který je na konci spíše odradí,“ řekl eXtra.cz tiktoker Johny Škůrek.

Tuto aplikaci používají i známé tváře českého showbyznysu. Můžete vidět videa od první dámy Dagmar Havlové či zpěváka Richarda Krajča (43) ze skupiny Kryštof.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy