Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Známý český rapper skončil v rukou policistů: Krátce předtím se přiznal k užívaní drog

Policie si pro něj přijela až na hotelový pokoj. K zadržení došlo zatím z neznámých důvodů, rapper byl však po pár hodinách propuštěn.
Zdroj: Se souhlasem Lia Kees
+ Další 4 fotografie
Zadržení

Známý český rapper vystupující pod přezdívkou Sensey skončil v úterý ráno v rukou policistů. K jeho zadržení došlo zatím z neznámých důvodů na hotelovém pokoji po boku bývalé partnerky miliardáře Richarda Chlada Lii Kees. Lidé spekulují o spojitosti s drogami, k jejichž užívání se Sensey nedávno přiznal v podcastu “Podcastbeznazvu.”

Český rapper Sensey, známý mimo jiné také jako účastník Clash of the Stars, byl v úterý dopoledne zadržen. Policisté si pro interpreta přišli přímo na hotelový pokoj, kde trávil čas ve společnosti Lii Kees, modelky a bývalé partnerky miliardáře Richarda Chlada. Ta celou situaci i samotné zadržení zdokumentovala a zveřejnila na svém Instagramu.

Sensey byl po pár hodinách propuštěn

Policie rappera po pár hodinách propustila a jak informoval magazín The Mag na svém Instagramu, policie přijela pro interpreta na udání. On samotný se ke vzniklé situaci zatím nevyjádřil.

Lidé v souvislosti s jeho zadržením spekulují o spojitosti s drogami, k jejichž užívání se rapper nedávno přiznal v podcastu Podcast bez názvu. "Byl jsem brutál smažka svým způsobem v jednu chvíli," přiznal například v rozhovoru. Podle Senseyových slov je ale toto období již za ním a podíl na tom má právě i jeho účast v Clash of the Stars, organizaci zaměřené na bojové zápasy známých tváří. Právě pod ní si rapper střihl vítězný zápas, kterému předcházela tvrdá příprava. Sensey tehdy prošel neskutečnou proměnou, za kterou získal obdiv nejen svých fanoušků.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy