Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Známý český novinář před brutální vraždou dívky (†14) rozdával koťátka! Na grázla upozornila advokátka Klára Long Slámová

Martin Ch. působil jako známý novinář. Upozornila na to Klára Long
Slámová.
Zdroj: Facebook.com, twitter.com
Advokátka Klára Long Slámová na Facebooku uvedla totožnost vraha z Doubic. Právě tento muž měl zavraždit čtrnáctiletou dívenku v Doubicích na Děčínsku. Její šestnáctiletou kamarádku těžce zranil a ta teď bojuje o život. Slámová upozornila na to, ať si každý hlídá své děti. Že také Martin Ch. dlouho vypadal jako zcela neškodný muž.

Klára Long Slámová zná totožnost brutálního vraha z Doubic. Bizarní je, že 400 metrů od místa činu má Karel Gott postavenou nádhernou vilu.

Podle Kláry Long Slámové je vrahem bývalý novinář Martin Ch.

„Otázkou zůstává, proč o tomto hororu informuje podrobněji de facto pouze bulvár. Přitom už jen z preventivních důvodů je nutné, aby děti věděly, co se může stát a že i ten "hodný a tichý pán od vedle“, může být vraždící monstrum. A že opravdu není dobré k někomu cizímu chodit, a to ani kdyby to byl „přece ten bývalý seriózní novinář“. Jinak z informací, které se objevily, nebylo těžké zjistit, že se jedná o Martina a že dokonce na začátku září nabízel své kočky do „dobrých rukou“. Zvláštní jednání, které může třeba i něco napovědět. Prodej nemovitosti, zbavování se zvířat. Má profily na sociálních sítích, na inzertních serverech lze dohledat i kontakty," uvedla Klára Long Slámová.

Tragédie se odehrála v noci na sobotu v Doubici nedaleko Krásné Lípy. Obec má zhruba stovku obyvatel. Obětí je čtrnáctiletá dívka, druhé dívce, která přežila, je 16 let. Tu držel svázanou ve sklepě. Pak ji svázanou vyhodil z auta. Myslel si, že je také mrtvá.

Muž se do obce podle Deníku přestěhoval nedávno. Dívky však z obce nepocházejí. Co u novináře doma pohledávaly? „Byl to introvert, s nikým se moc nebavil, do vsi nechodil, jedině, když venčil psa brzy ráno nebo pozdě večer,“ uvedl pro deník Právo jeden ze sousedů.

Související články

Další články