Klára Long Slámová zná totožnost brutálního vraha z Doubic. Bizarní je, že 400 metrů od místa činu má Karel Gott postavenou nádhernou vilu.

Podle Kláry Long Slámové je vrahem bývalý novinář Martin Ch.

„Otázkou zůstává, proč o tomto hororu informuje podrobněji de facto pouze bulvár. Přitom už jen z preventivních důvodů je nutné, aby děti věděly, co se může stát a že i ten "hodný a tichý pán od vedle“, může být vraždící monstrum. A že opravdu není dobré k někomu cizímu chodit, a to ani kdyby to byl „přece ten bývalý seriózní novinář“. Jinak z informací, které se objevily, nebylo těžké zjistit, že se jedná o Martina a že dokonce na začátku září nabízel své kočky do „dobrých rukou“. Zvláštní jednání, které může třeba i něco napovědět. Prodej nemovitosti, zbavování se zvířat. Má profily na sociálních sítích, na inzertních serverech lze dohledat i kontakty," uvedla Klára Long Slámová.

Tragédie se odehrála v noci na sobotu v Doubici nedaleko Krásné Lípy. Obec má zhruba stovku obyvatel. Obětí je čtrnáctiletá dívka, druhé dívce, která přežila, je 16 let. Tu držel svázanou ve sklepě. Pak ji svázanou vyhodil z auta. Myslel si, že je také mrtvá.

Muž se do obce podle Deníku přestěhoval nedávno. Dívky však z obce nepocházejí. Co u novináře doma pohledávaly? „Byl to introvert, s nikým se moc nebavil, do vsi nechodil, jedině, když venčil psa brzy ráno nebo pozdě večer,“ uvedl pro deník Právo jeden ze sousedů.