Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Známý český lékař Radim Uzel má koronavirus: Držím se jakž takž, říká

Radim Uzel
Zdroj: Showpix
+ Dalších 9 fotografií
covid-19
Nejznámější český sexuolog Radim Uzel (80) má potvrzenou nákazu koronavirem. Už týden se léčí v domácí izolaci. Redakci eXtra se svěřil, jak se mu daří. Lékař se stal další známou osobností, která onemocněla covidem-19. Dalšími jsou například Lucie Bílá, Hana Zagorová (74) a její manžel Štefan Margita (64).

"Zimnice mě ztřepala. To je ten virus, asi to dělá. Jinak se držím jakž takž. Týden jsem doma, tak ještě chvilku počkám a uvidíme," popsal redakci eXtra.cz svůj průběh nemoci český sexuolog Radim Uzel (80). Lékař zatím leží doma v posteli a potí se. "Nevím, jak jsem k tomu přišel," dodává Uzel.

Nemoc má u něj naštěstí lehký průběh. „Zvýšená teplota, nechutenství, ale jinak nic zásadního,“ řekl CNN Prima News Uzel.

Hana Zagorová je zpět v nemocnici

A není jedinou známou českou osobností, která se s koronavirem potýká. Například Hana Zagorová koronavirus sice porazila, zato však musela zpět do nemocnice kvůli tomu, že jí koronavirus rozhodil krvinky.

"Dnes mě přivezli na chvíli domů, krása!!! Ale musím se do nemocnice ještě vrátit. Ta mrcha mi rozhodila krvinky, tak snad se umoudří," svěřila se Zagorová fanouškům s tím, že se ale cítí líp. S koronavirem se potýká i její manžel Štefan Margita, který o stavu Zagorové informoval.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy