Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Známý český DJ zemřel na zákeřnou nemoc. Bylo mu pouhých 36 let

Zdroj: Archiv Thomase Coastline
Náhlá smrt
Ve věku pouhých šestatřiceti let zemřel známý český DJ a producent Thomas Coastline. Dlouhou dobu bojoval s rakovinou tlustého střeva. Zprávu na sociální síti Trance.cz sdílel promotér Petr Gruber.

Tomáš Malina, uměleckým jménem Thomas Coastline, byl český DJ a producent elektronické taneční hudby a především stylu trance. Narodil se 19. října 1985 v Kladně a už ve svých šestnácti letech se pokoušel o první producentské pokusy. Později odstartoval vlastní taneční projekt Bass Detect s Janem Boušou alias Fuzzym a Bárou Ladrovou alias vokalistkou Sunny B. V té době si na konto připsal i první významnější remixový úspěch, a to na singl českého tanečního projektu Infinity – Samotná.

V pozdějších letech začal spolupracovat s dvojicí CrossRyders. V roce 2005 dokonce Thomas s CrossRyders rozjeli na nově vzniklém Dance radiu svoji pravidelnou týdenní show Numark Dance Conference. Zásadní průlom v jeho kariéře ale byl až v roce 2008. Vzal si ho totiž na starost trancový label Redux a navázal s ním dlouhodobou a hlavně lukrativní spolupráci. Ta ostatně, jak informuje deník Blesk, vyústila ve vydání písně After hour, což byl Thomasův první čistě autorský počin.

V dubnu minulého roku požádal o ruku svou přítelkyni, což zveřejnil i na svém osobním instagramovém účtu. Navíc měl na březen tohoto roku naplánované vystoupení na turné Paula van Dyka Guiding Light.

Související články

Další články