Světoznámá pornoherečka Christy Mack, která se pravidelně zařazuje mezi desítku nejkrásnějších, skončila v nemocnici poté, co ji napadl její bývalý přítel. Podle TMZ není schopná ani mluvit, protože má zpřelámané i kosti v obličeji.

V jejich domově v Las Vegas ji napadl její bývalý přítel, zápasník MMA Jon Koppenhaver. Toho nyní hledá policie, ale Jon Koppenhaver je na útěku a ukrývá se před ní. Po napadení pouze na Twitter napsal:

„Christy Mack, miluji tě a doufám, že jsi v pořádku. Přišel jsem dříve domů a nemůžu uvěřit, co jsem zjistil, a nemůžu uvěřit, co se stalo. Mám zlomené srdce, ale vždy tě budu milovat.“

Christy Mack je mimo ohrožení života a prozradila, že když vtrhl k ní domů, kde již několik měsíců nežije, uviděl s ní jednoho muže (oba byli plně oblečení a nic se nedělo, říká), kterého zmlátil a poslal pryč. A pak se pustil do Christy Mack.

„Mám 18 zlámaných kostí na obličeji, nos přelomený na dvou místech a vylámané zuby.“ Z kopance do těla má také protržená játra. Tupým nožem jí Jon Koppenhaver také odřezal vlasy. Když pak šel pro další nůž, jakmile se tento zlomil, unikla zadním vchodem a soused pro ni zavolal záchranku a policii.

Už v minulosti si na svém Twitteru stěžovala, že za jejich vztahu ji častokrát mlátil a škrtil, byl to také jeden z hlavních důvodů, proč se s ním rozešla.