Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Známí neznámí pod rouškou lásky: Premiéru si nenechaly ujít slavné páry českého showbyznysu

Révai s partnerkou Zuzanou.
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 2 fotografie
zamilovaní

Na premiéru komedie Známí neznámí se vypravila celá řada celebrit. Některé dorazily na vlastní pěst, jiné se po červeném koberci prošly v doprovodu svých drahých poloviček. Slavnostní promítání snímku v Obecním domě si nenechali ujít ani herec Jan Révai (48) s partnerkou Zuzanou Šulajovou (43), s manželem Martinem dorazila herečka vietnamského původu Ha Thanh Špetlíková (33) a jako dvě zamilované hrdličky spolu vrkali herečka Anna Kadeřávková (24) s Danielem Štrauchem alias Gogem (25). Redakce eXtra.cz u toho nesměla chybět.

Láska, kam se podíváš

Přehlídka slavných osobností, nezadaných celebrit i zamilovaných párů a  hvězdné úsměvy, to vše skýtala další z březnových společenských akcí. V době covidové naše VIPky skoro nevystrčily nos, rozvolňování ale přináší řadu akcí, kde je možné trošku upustit páru. Jednou z nich byla i premiéra hořkosladké komedie režisérky Zuzany Mariankové Známí neznámí.

V posledních letech byly návštěvy biografu z důvodu koronaviru téměř nemožné. Naštěstí se situace zlepšila a známé osobnosti českého showbyznysu se konečně mohou beze strachu objevit mezi lidmi. Stejně tomu bylo i v případě prvního promítání nového snímku. Celebrity se řádně vyšňořily a v doprovodu svých partnerů či partnerek si přišly užít příjemný večer ve společnosti.

Všechny hvězdné páry, které se ten večer ukázaly na červeném koberci, vypadaly krásně. První jarní dny měly evidentně blahodárný vliv, protože všichni do jednoho působili šťastně a zamilovaně. Příjemný večer si užil zpěvák Radek Banga (39), který do kina vyvedl svou milovanou manželku Veroniku. Herec a někdejší idol ženských srdcí Jan Révai přišel ve společnosti své partnerky, slovenské herečky Zuzany Šulajové.

Konečně spolu

Jako vždy byla okouzlující cvičitelka Hanka Kynychová, která dorazila ruku v ruce s manželem Jindřichem Kynychem, s nímž tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. V době, kdy rozvody a rozchody jedou jako na běžícím páse, Hanka a Jindřich jdou společnou cestou životem již bezmála třicet let, a to je opravdu obdivuhodné.

A s manželem se v kině ukázala i exotická kráska a seriálová hvězda Ha Thanh Špetlíková. Můžeme se pouze dohadovat, jestli šaty, které se jí v oblasti bříška lehce nadouvaly, byly pouze nařasením látky, nebo s mužem dorazili na premiéru už ve třech. Vzhledem k tomu, že od jejich svatby uběhl nějaký ten pátek, by možná bylo i na čase.

Oči jen jeden pro druhého měla hvězda filmu Známí neznámí herečka Anna Kadeřávková a její nová láska Daniel Štrauch alias Gogo. Jejich vztah se provalil během Danovy účasti v drsné reality show Survivor a je vidět, že po jeho návratu zpět se od sebe doslova nemůžou odlepit.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy