Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Známého rappera rozčtvrtila jeho manželka: Těla se chtěla zbavit, aby mu pomohla

Ženě hrozí až 20 let vězení.
Zdroj: pixabay
brutalita
Někdy se stávají velmi zvláštní a brutální věci a jednou z nich je zadržení ženy v centru Petrohradu. Měla totiž rozčtvrtit svého manžela, který byl také známým ukrajinským rapperem. Alexander Yushko, nebo také Andy Cartwright, byl však už několik dní po smrti, když k rozdělení těla došlo.

V Rusku není žádný problém, pokud pijete víc, než je zdrávo. Avšak drogově závislí? Pro ty platí hlavně odsouzení a nenávist veřejnosti. Známý ukrajinský rapper vystupující pod pseudonymem Andy Cartwright začal s drogami spíše jen na akcích, ale jako u dalších umělců, přišly deprese a do drog spadl po hlavě.

Ruští policisté dorazili do bytu v Petrohradu na Něvské třídě a naskytl se jim otřesný pohled. V balíčcích uložených v lednici a na chodbě byly zabalené části těla známého rappera. Muže měla rozčtvrtit jeho manželka, která o činu řekla svému právníkovi. Andy Cartwright byl už v době rozčtvrcení čtyři dny po smrti. Zřejmě šlo právě o předávkování, které je v Rusku špatně snášeno.

Brutální čin s dobrým úmyslem

"Žena tvrdí, že nechtěla, aby manžela brali jeho fanoušci jako narkomana. Rozhodla se těla zbavit a pak oznámit, že muž zmizel," uvádí list Kommersant. Zda šlo opravdu o předávkování potvrdí až znalci. Kriminalisté případ budou vyšetřovat a žena byla zadržena.

Podle deníku Mirror se žena jménem Marina Kukha přiznala policii, že při oddělování částí těla použila nůž, kladivo, pilku na kov, plastovou mísu a prkénko. Jeho orgány měla navíc umístit do pračky, to ale její právník vyvrátil. Vedle jeho mrtvého těla měla najít injekční stříkačku, z čehož usoudila, že se předávkoval.

Související články

Další články