Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Známe vítěze Robinsonova ostrova: Kdo získal 2, 5 milionu korun?

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Hlad, zima, vyčerpání a zdravotní problémy. To vše a ještě mnohem víc si museli vytrpět soutěžící na Robinsonově ostrově. 44 dní v exotickém pekle vydrželi kluci, kteří se probojovali do dnešního finále. Kdo z nich nakonec vyhrál?

Marek, Jakub a Martin. Tahle trojka se probojovala až do finále a každého to stálo mnoho sil, nervů a zdravotních problémů. Soutěžící byli odříznuti od okolního světa. Museli odevzdat mobilní telefony a osobní věci, které během natáčení hlídala produkce. Před vstupem do soutěže museli navíc absolvovat osobní prohlídku tělních otvorů

A všechny tyhle zkušenosti a trable je dostaly až do finálového večera, který nakonec ovládl... Marek! Právě blonďatý sympaťák si odnáší největší výhru!

Detaily z jejich intimního života a navíc někdy křivácké intriky znají teď všichni diváci. Stojí mu 2, 5 milionu vůbec za to? Určitě ano. Za déle než měsíc utrpení se tahle výhra vyplatí. Je to velmi sympatická sumička, se kterou si Marek bezesporu poradí.

"Já snad ani neusnu, ten pocit je úžasný. Dneska bych jel nonstop, ráno projdeme město a spát půjdeme až večer," řekl hned, jak se dozvěděl o svém vítězství. A jaké jsou jeho plány? Vrátí se do Opavy, kde si promyslí, co s vydělanými penězi.

Během vyhlašování se sešla partička z Robinsonova ostrova na jednom pražském parníku, kde se konala velká párty. Jsme na místě a vy se již brzy můžete těšit na detaily z akce a rozhovory s účastníky!

Související články

Další články