Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Známé tváře se přišly blýsknout na přehlídku: Gazela Marešová, krásná Nikol a bubák Třeštíková

Známé tváře se přišly blýsknout na přehlídku: Gazela Marešová, krásná Nikol a bubák Třeštíková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Kdo zazářil?
Na nedávné módní přehlídce se sešla pěkná spousta známých tváří, mezi kterými nechyběla zpěvačka Dara Rolins (46), Monika Marešová (38), Nikol Švantnerová (27), Agáta Prachařová (34) nebo spisovatelka a účastnice StarDance Radka Třeštíková (38). Některé dámy se na módní přehlídku náležitě vymódily, ale našly se i takové, které si módní událost spletly s rodinným večer u táboráku.

Hvězdy přehlídky

Uvedení nové kolekce si nenechala ujít ani modelka Nikol Švantnerová, která byla díky rafinovaným šatům nepřehlédnutelná. Bývalá Česká Miss patří k nejlépe oblékaným modelkám u nás a vždy dokáže zaujmout.

Na přehlídku dorazila i Monika Marešová (44), která vypadala jako sexy gazela. Monika se po celý večer dobře bavila v přítomnosti slovenské zpěvačky Dary Rolins. Svůj osobitý styl předvedla rapperka Sharlota, která je známá svými výstředními kousky a také tím, že na jakoukoliv módní policii kašle.

Na přehlídce nechyběla ani novopečená maminka Nikol Moravcová (32), která přišla v doprovodu své kamarádky modelky Míši Štoudkové Moderátorka Nikol předvedla v šatech perfektní figuru. Někteří přítomní se divili, kde dokázala tak rychle shodit těhotenská kila.

Hlavně pohodlně

Některé celebrity ale večer pojaly po svém a vsadily hlavně na pohodlí a ležérní styl. Agáta Hanychová oblékla obyčejné černé šaty, které nenadchnou, ale ani neurazí. Slovenská zpěvačka Dara Rolins (46) tentokrát vyřešila účes po svém. Na hlavě si vytvořila jednoduchý drdol a vyrazila. Jednoduché a praktické. Všichni ale vědí, že když Dara chce, tak ze sebe umí vykouzlit žhavou krásku.

Módní přehlídku s večerem u ohně si patrně spletla spisovatelka Radka Třeštíková. Mezi přítomnými dámami v róbách působila v zeleném roláku, džínách a teniskách jako bubák. Kdyby strávila výběrem outfitu o pár minut déle, byla by udělala dobře.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy