Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Známé tváře na premiéře Padesáti odstínů svobody! Silvia Kucherenko všechny zastínila odvážným outfitem

Co myslíte?
+ Dalších 16 fotografií
Modelka Silvia Kucherenko (35) si také nenechala ujít premiéru žhavého filmu Padesát odstínů svobody. Silvia zvolila rozhodně ten nejodvážnější model ze všech přítomných a byla zatraceně sexy!

V kinech už několik dnů běží populární film s erotickým nádechem Padesát odstínů svobody a premiéru na Slovensku si nenechala ujít ani populární a extravagantní Silvia Kucherenko, která všechny přítomné odzbrojila svým sexy outfitem.

Podle jejích slov byl film báječný, a i když viděla první díl, druhý vynechala a přišla se podívat až na třetí a zřejmě poslední pokračování, moc se jí to líbilo. Jak sama řekla: „Herec Jamie Dornan je jeden z nej sexy mužů na světě.“

Silvia na premiéru zvolila škrabošku podobnou, jako měla i hlavní představitelka, a svůdné průhledné černé šaty, vysoké černé boty a šik koženou bundičku. Přítomní měli rozhodně na co koukat a vy se na její sexy outfit můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články