Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Známe TAJNÝ SCÉNÁŘ StarDance: Televize nenechala kámen na kameni!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 31 fotografií
ZÁKULISÍ
Veřejnoprávní televize se rozhodla radikálně předělat svou výkladní skříň v podobě diváky oblíbené taneční reality show StarDance aneb Když hvězdy tančí. Jubilejní desátý ročník má být ještě nablýskanější a hlavně za všech okolností nový. Víme, co dramaturgie na diváky konkrétně chystá!

Jak eXtra.cz již informovalo, do soutěže jde například biatlonistka Gabriela Koukalová (29) s youtuberem Kovym plus spisovatelka Radka Třeštíková, většina českých médií pak přebrala naši exkluzivní zprávu o tom, že v porotě nově místo Radka Balaše zasedne Richard Genzer (52) a místo Václava Kuneše pak tanečník Jan Tománek

Ale nejsou to rozhodně jediné změny, které se na nás řítí.

Novinky

„Česká televize samozřejmě diváky znovu neochudí o oblíbené tematické večery. Po delší době se vrací scénický tanec a novinkou bude, že jeden večer StarDance bude věnován vystoupením jednotlivých soutěžících, která budou dohromady tvořit jeden celistvý příběh,“ řekl nám důvěryhodný zdroj z produkce, která show připravuje.

Tak uvidíme, zda překopání celé soutěže bude ku prospěchu věci, nebo jestli diváci spíš nebudou žadonit, aby se vše vrátilo do původního stavu!

Související články

Další články