Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Známe TAJNÝ SCÉNÁŘ StarDance: Televize nenechala kámen na kameni!

+ Dalších 32 fotografií
ZÁKULISÍ
Veřejnoprávní televize se rozhodla radikálně předělat svou výkladní skříň v podobě diváky oblíbené taneční reality show StarDance aneb Když hvězdy tančí. Jubilejní desátý ročník má být ještě nablýskanější a hlavně za všech okolností nový. Víme, co dramaturgie na diváky konkrétně chystá!

Jak eXtra.cz již informovalo, do soutěže jde například biatlonistka Gabriela Koukalová (29) s youtuberem Kovym plus spisovatelka Radka Třeštíková, většina českých médií pak přebrala naši exkluzivní zprávu o tom, že v porotě nově místo Radka Balaše zasedne Richard Genzer (52) a místo Václava Kuneše pak tanečník Jan Tománek.

Ale nejsou to rozhodně jediné změny, které se na nás řítí.

Novinky

„Česká televize samozřejmě diváky znovu neochudí o oblíbené tematické večery. Po delší době se vrací scénický tanec a novinkou bude, že jeden večer StarDance bude věnován vystoupením jednotlivých soutěžících, která budou dohromady tvořit jeden celistvý příběh,“ řekl nám důvěryhodný zdroj z produkce, která show připravuje.

Tak uvidíme, zda překopání celé soutěže bude ku prospěchu věci, nebo jestli diváci spíš nebudou žadonit, aby se vše vrátilo do původního stavu!

Mohlo by vás zajímat

Další články