Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Známe tajný plán na dobytí Evropy! Teroristé přijdou od jihu v převleku za uprchlíky!

Teroristická organizace ISIS, se pokusí dostat do Evropy přes Itálii.
Zdroj: Profimedia.cz
Proč radikálové z Islámského státu tolik stojí o dobytí Libye? Věří, že by se země na severu Afriky mohla stát hlavní baštou pro plánovanou expanzi do Evropy. Plán, jak ovládnout Evropu, zveřejnil radikál a propagandista džihádistů Abú Arhim al-Libim.

Obrovským problémem nebo spíše řečeno časovanou bombou jsou uprchlíci, kteří se každý den přes Středozemní moře snaží dostat do Itálie.

Pro uprchlíky je magickým místem ostrov Lampedusa, který je pomyslným prahem do Evropské unie. Každý den se o cestu do Evropy pokoušejí stovky lidí. Itálie příliv uprchlíků už nyní nezvládá. Jenže nikdo neví, jak nelegální migraci zastavit.

Cílem radikálů z Islámského státu je ovládnout Libyi, začít se vydávat za neškodné uprchlíky a dostávat se nenápadně na lodích do Itálie. Jednoduchý plán odhalil v analýze britský Telegraph. Dalším obrovským rizikem pro Středozemní moře je to, že radikálové se budou snažit útočit na lodní dopravu. Cíl fanatiků byl ohlášen již v minulosti – vztyčit černou vlajku Islámského státu nad Římem.

Související články

Další články