Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Známe tajemství Ulice: Jedna z těchto tří postav během ledna natáhne brka! Koho nechá Nova umřít a proč?

Pešková, Hejlová nebo Nyklová? Tak na kterou si smrtka brousí kosu?
+ Další fotografie

V seriálové Ulici se budou dít velké věci. Jako bychom už slyšeli smrtku, která si brousí kosu.

TV Nova dala vědět světu, že brzy zemře jedna z hlavních postav, a za žádnou cenu nechce vykecat, která to bude. Ale eXtra jako obvykle ví víc. No tak dobře, víme úplně všechno, ale protože nechceme, aby si smrtka brousila kosu na nás, na konkrétní nebožku zatím prstem neukážeme a jen naznačíme.

Zemře jedna z trojice Vilma Nyklová, Klára Pešková, Miriam Hejlová, takže fanoušci senilního školníka Peška mohou být v klidu.

No jo, ale která to bude? Osiří konečně krámek staré Nyklové, aby už nemohla kecat Lumírovi do života? Nebo si to pomašíruje do pekla Klára Pešková, aby její fetující dcerka měla důvod se srovnat? Anebo konečně udělá televize radost všem škodolibcům a nechá zemřít nejoblíbenější, ale také nejpozitivnější a tím pádem nejotravnější seriálovou postavu všech dob – Miriam Hejlovou?

To je otázka, na kterou dostanete odpověď už během pár dnů. My zatím držíme bobříka mlčení a zvažujeme, že výběr zúžíme na dvě finalistky…

Mohlo by vás zajímat

Další články