Také máte ještě v čerstvé paměti výtahový incident z newyorského hotelu, ve kterém se mladší sestra Beyoncé Knowles (32) Solange (27) bez ostychu pustila do Jay-Zho (44)? Tak na něho klidně můžete zase zapomenout. Podle slov Knowlese nejstaršího, otce obou sester a letitého hudebního byznysmena, totiž nešlo o nic jiného než o oblbování veřejnosti.

Domnělý poslední hřebík do rakve manželství slavného páru měl být údajně jenom zinscenován, a to s velmi jasným záměrem – vytřískat další peníze z potenciálních návštěvníků společného tour dvojice. „Říká se tomu myšlenkový trik Jediů,“ sdělila třiašedesátiletá hlava rodu Knowlesů americkému rádiu. „V minulosti jste se na něho nachytali už několikrát. Znám to z vlastní zkušenosti. Máte před sebou turné. Všichni o tom mluví. Prodeje lístků jdou nahoru. Album Solange se začalo prodávat o dvě stě procent víc!“

Skoro se až nechce věřit, že už tak úspěšní hudebníci si museli k vyšším číslům dopomáhat podvodem na své fanoušky. Podle předávání cen VMA, jehož se zúčastnila i malá Blue Ivy, to ostatně na žádnou manželskou krizi nevypadalo a trojka nám předvedla vyobrazení dokonalé umělecké rodinky.

Podvedení posluchači tak můžou být alespoň uchlácholeni dalšími slovy otce Knowlese. Ten naznačil, že by se do roka měly dát znovu dohromady Destiny’s Child.