Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Známe rozbor Agátiny duše! Jde o demonstrativní volání a žalobu světu, říká psychiatr

+ Dalších 17 fotografií
Prožívá nejtěžší chvíle ve svém životě! Záletná Agáta Prachařová (31) dostává od života pořádnou "sodu". Alespoň tak se dívá na trauma, které jí aktuálně život nachystal. Je ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství a odešel od ní manžel Jakub Prachař (33). Někdejší modelka teď veřejně odhalila nitro své zklamané duše.

Byla nevěrná a její manželství provalený románek s fotografem neustálo. Snad i proto její poslední snímky vypovídají o jejím velkém žalu. A možná ještě více celou situaci podtrhl obraz srdce, který Agáta umístila na Instagram

Redakce eXtra.cz oslovila věhlasného psychiatra Jana Cimického, který se nám k obrazu vyjádřil – jde totiž o momentální prožívání Agátina nitra. A je zřejmé, že modelka momentálně vidí svět svýma očima ve smutných barvách.

"Obraz svědčí o výrazném emotivním prožívání, kde se emoce střídají polárně. Na jedné straně je patrný depresivní kontext, zklamání, které rámuje torzo drceného citu, na druhé straně se objevuje i pronikající obranný mechanismus agresivní odpovědi v symbolice srdce. Celkově působí obrázek jako demonstrativní volání a žaloba světu," řekl nám k obrazu Cimický.

Nemůže tak být pochyb o tom, že Agáta trpí. Pokud by dokázala vrátit čas, jistě by mnoho věcí udělala jinak Bohužel to už teď ale nejde...

Související články

Další články