Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Známe pravý důvod, proč od Kluse odešla manažerka, a víme, kdo ji nahradí!

Novým manažerem Tomáše Kluse bude Radek Pivoda (vpravo).
+ Další fotografie

Dlouholetá manažerka Tomáše Kluse (27) Barbora Falgeová (39) oficiálně oznámila své ukončení spolupráce s nadaným hudebníkem. Přestože se mohlo zdát, že za odchodem stojí tlak Klusovy partnerky Tamary Kubové, všechno je jinak.

Náš zdroj, který pracuje přímo v Klusově realizačním týmu, má jasno: "Bára odešla, protože jí za chvíli bude čtyřicet a chce prostě dítě. Rozhodla se, že vlastní rodina jí je přednější, a proto s prací sekla. Když navíc viděla, že se Klusovi nedávno narodila dcera…,“ dozvěděli jsme se s tím, že větu necháme raději nedokončenou.

Falgeová ve svém vyjádření, které umístila na Facebooku, uvedla, že jméno nového manažera oznámí médiím co nejdříve a pro eXtra.cz detailněji dodala, jak věci vidí ona sama: „Pro kapelu jsem za šest let udělala maximum a teď chci maximum udělat pro to, abych měla rodinu. Patřím mezi ženy, které mají problém mít děti, jinak bych už doma měla puberťáky (smích), to je jediný důvod, proč jsem se rozhodla pro změnu. Kluci tomu naprosto rozumí, protože vědí, že soukromí je nadevše.“

My ale už teď víme, že jím bude Radek Pivoda, Klusův nejlepší kamarád. Pivoda s Tomášem bydlel několik let v jednom bytě a na jeho turné jej často doprovázel na basovou kytaru.

Mohlo by vás zajímat

Další články