Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Známe pravdu: Proč hokejista Jarda Jágr nemůže skončit s hokejem? Kvůli mamince!

Jarda na maminku hodně dá, ale ona mu nedá nic zadarmo.
Zdroj: Profimedia.cz
Celý život se o Jaromíru Jágrovi mluví jako o největším "mamánkovi", až se z něj stal symbol této prapodivné závislosti. Jenže jak redakce eXtra.cz zjistila, tak všechno má být úplně jinak. Jak to vlastně má Jarda se svým vztahem k mamince? Je to k neuvěření...

Od té doby, co mladého Jaromíra Jágra (43) doprovázela za „velkou louži“ máma, se stal kvůli tomu terčem posměchu a dodnes je označován jako maminčin mazánek. Jenže my jsme zjistili, že v „Džegrově“ rodině to chodí úplně jinak.

„On si každý myslí, jak mu máma jen podstrojuje a chová se k němu jak k dítěti. Jenže ono je to tak, že paní Jágrová je na Jardu velmi přísná a i když dokázal to, co dokázal, tak to stále není dost. Myslí si, že toho může dosáhnout mnohem víc,“ prozradil nám blízký přítel této rodiny. Až to bylo šokující. Čeho má ještě hokejový bůh víc dosáhnout? Vždyť mu celý svět leží u nohou.

„Ona si toho samozřejmě cení, je na něj pyšná, ale má prostě takový styl výchovy. Stále ho motivovat, aby neusnul na vavřínech. A netýká se to jen jeho, ale celé rodiny. Nikdo na oko nedělá pořádně nic dobře. Chce je tím popohnat k lepším výkonům v životě,“ dodal náš dobře informovaný zdroj, jak to v Jágrovic famílii chodí.

Tak kdo si myslí, že maminka Jaromírovi i v jeho věku podstrojuje, tak je na omylu. Pomáhala mu jen v začátcích, ale pak musel tvrdě makat. Což dělá i doteď a velkou zásluhu má na tom i „Mama Jágr“, od které by chtěl slyšet další slova pochvaly. Takže bychom měli i jí poděkovat za všechny medaile, které Jarda pro Česko získal. Jak je vidno, tak má svou drsnou výchovou na tom své zásluhy.

Související články

Další články