Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Známé partnerky oslavence Jakuba Prachaře: 5 žen, které vystřídal před Sarou

Jakub Prachař a jeho ženy
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Oblíbený český herec, hudebník a moderátor Jakub Prachař slaví 38. narozeniny. Diváci ho znají jako veselou kopu, ovšem během rozvodu s Agátou Hanychovou mu do zpěvu moc nebylo. Které další krásky se po boku tohohle sympaťáka vystřídaly?

Herec Jakub Prachař je synem slavných rodičů, rovněž herců Dany Batulkové a Davida Prachaře. Studoval gymnázium a poté nastoupil na DAMU, kterou už však nedokončil. Ne proto, že by nechtěl, ale už byl na své možnosti dost pracovně vytížený, a tak dal přednost kariéře.

Jakub Prachař v Talentu

Diváci si ho velmi oblíbili jako moderátora talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Po čtyřech letech moderování pak přesídlil do porotcovského křesla, ve kterém až do současnosti stále trefně a velmi vtipně komentuje vystoupení jednotlivých soutěžících.

Své herecké dovednosti uplatnil v úspěšném seriálu Ohnivý kuře nebo ve snímcích Padesátka, Šťastný nový rok, Přes prsty, Čertoviny či Vyšehrad. Stejně tak se mu dařilo i na hudebním poli, kde působil jako spoluzakladatel kapely Nightwork, která si za dobu své působnosti získala spoustu fanoušků. Jejich originální texty písní stály opravdu za to.

Partnerky Jakuba Prachaře

Jakub Prachař byl několik let šťastný po boku modelky Agáty Hanychové, kterou si v roce 2013 vzal za ženu. Společně mají i dceru Miu. Jejich manželství však v roce 2019 začalo procházet kritickým obdobím a o rok později se rozvedli. 

Spekulovalo se, že za rozvodem stojí slovenská kráska a herečka Diana Mórová, která je Jakubovou spoluporotkyní právě v Talentu. Přestože překročila padesátku, je stále kočka, a tak není divu, že jí mohl podlehnout právě Prachař, se kterým si skvěle rozumí.

Ještě před Hanychovou chodil Prachař několik let s Marthou Issovou, tu však začal podvádět se studentkou z Bosny a Hercegoviny Mirnou Silajdžič a lásce byl rázem konec. Issová, která momentálně září ve filmu Zátopek, s Prachařem randila od roku 2007, vztah se rozpadl v roce 2010. Posléze se Martha dala dohromady s Davidem Ondříčkem, který byl tehdy čerstvě po rozchodu s její sestřenicí Klárou Issovou... 

Prachař v roce 2019 randil i s českou topmodelkou Denisou Dvořákovou, románek jim ale také dlouho nevydržel. Nedávno se však provalil jeho vztah s kolegyní herečkou Sarou Sandevou, se kterou hraje v novém seriálu Dvojka na zabití. Mezi novým párem je sice třináctiletý věkový rozdíl, to ale není ani pro jednoho z nich žádnou překážkou.

Související články

Další články