Dnešní další finálový večer SuperStar bude mít v zákulisí zajímavou dohru.

V hlavní roli samozřejmě Štefan Pčelár (24) a roztoužená Ewa Farna (19), která to ale svým zájmem o soutěžícího Štefana Pčelára nemá vůbec jednoduché. A dost to řeší.

„Ewu nakrklo, jak se dostaly do médií ty její čekačky na Pčelára po přenosech a hlavně její noční přesuny do Stodůlek, kde soutěžící bydlí,“ říká zdroj z produkce s tím, že štáb dostal pro dnešní večer jasný úkol udržet novináře dál od Ewy, která tak poprvé nebude po natáčení na Pčelára čekat: „Mají naplánovaný nějaký mejdan, poveze ji tam auto, ale tak, aby to nikdo neviděl. Ona ho fakt chce mít jen pro sebe, ale nelíbí se jí, jak to všichni řeší. To je taky asi důvod, proč se píárko Novy snaží za každou cenu odvést pozornost k jiným vztahům v té show, protože Ewa chce trochu soukromí. Na co asi?“ dodává zdroj.

Farnou a Pčelára tak možná čeká velká noc. Ewa určitě nezůstane v přímém přenosu nic dlužna pověsti současné push-up královny česko-slovenského televizního vysílání a Pčelár určitě mezi zkoušením na večer shání po Praze kondomy.

Jak moc ovlivní tajné noční plány jeho večerní výkon? A nebude se náhodou s Ewou milovat už jako vyřazený finalista? Uvidíme za pár hodin.