Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Známe jasnou vítězku SuperStar podle sázkařů: Zbylé dvě nemají absolutně žádnou šanci!

Holky jdou do boje.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Spousta diváků, kteří sledují letošní ročník SuperStar, v němž absolutně pohořeli zástupci mužského pohlaví, už má o své favoritce na vítěze jasno. Jako by ale ještě nebylo jisté, která z trojice finalistek vyhraje. Přitom už si jedna z nich může v klidu bouchnout šampaňské.

Svorně ji totiž tipují úplně všechny české sázkové kanceláře, které přitom jejím konkurentkám nedávají ani ždibec šancí, že by ji snad mohly pokořit.

Podle všech tří sázkovek, které vypsaly kurzy, se v neděli na celkové vítězství v SuperStar může těšit Tereza Anna Mašková.

Tipsport a Chance jí shodně dávají šanci na výhru 1,15:1, zatímco Karmen Pál-Baláž má mít šanci 6,50:1 a Eliška Rusková vlastně žádnou nemít: kurz je obřích 16:1.

To znamená, že kdybyste si třeba na Elišku vsadili dvacet tisíc a ona by zázračně vyhrála, máte v kapse 320 tisíc, zatímco za Terezu jen o tři tisíce víc, než byste vsadili.

Stejné pořadí předpokládá ale i Fortuna, která nasadila na trojici kurzy 1,1:1, 6:1 a 15:1. Tereze Anně Maškové tedy věří o trochu víc.

A tvůrcům kurzů bychom měli věřit. Mýlí se jen v řádu statistické chyby. Bookmakeři sázkových kanceláří jsou špičkově placení matematici, kteří když na něco už vypíší kurz, musí si být prakticky jistí, že jejich firma neprodělá.

Tuplem, když na konkurentky Terezy dá tak směšně vysoké kurzy.

Prostě: Vítězství Maškové působí jako tutovka!

Související články

Další články