Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Známe identitu nové rusovlasé „přítelkyně“ miliardáře Karla Janečka! Kdo je tajemná žena, která nahradila místo Doleželové?

Takhle se Karel líbá se svým nejmladším sourozencem – rusovláskou
Alenou.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Zapálený bojovník za vlny pozitivní evoluce a také za právo muže na mnohoženství, Karel Janeček (40), se nedávno ukázal ve společnosti na České Miss s novou dívkou po svém boku. Té byl samozřejmě okamžitě přidělen status čerstvé přítelkyně a mnohým nezadaným krasavicím tak opět zbyly jen oči pro pláč. Janeček se s Alenou dokonce neváhal před fotografy políbit a drobně si s ní zalaškovat.

Nicméně pravda je taková, že jde o jeho nejmladší sestru. Rusovlasá Alena je ročník 1989, její známější bratr Karel přišel na svět o šestnáct let dříve, tedy v roce 1973. Mají ještě další dva sourozence – Tomáše a Barboru. „Nejde tedy o žádnou ‚konkubínu‘ či nástupkyni jeho expřítelkyně Jany Doleželové (32). S Alenou Janeček čile demonstruje, jaký hezký vztah chová coby nejstarší sourozenec k těm mladším,“ prozradil nám náš tajný zdroj.

Ačkoliv je miliardář v obličeji výrazně podobný spíše své dlouholeté přítelkyni Markétě, o které si dokonce mnoho lidí myslelo, že je jeho jednovaječné dvojče, skutečnost je taková, že právě roztomilá Alena sdílí s Karlem podobnou genetickou výbavu.

Související články

Další články