Zapálený bojovník za vlny pozitivní evoluce a také za právo muže na mnohoženství, Karel Janeček (40), se nedávno ukázal ve společnosti na České Miss s novou dívkou po svém boku. Té byl samozřejmě okamžitě přidělen status čerstvé přítelkyně a mnohým nezadaným krasavicím tak opět zbyly jen oči pro pláč. Janeček se s Alenou dokonce neváhal před fotografy políbit a drobně si s ní zalaškovat.

Nicméně pravda je taková, že jde o jeho nejmladší sestru. Rusovlasá Alena je ročník 1989, její známější bratr Karel přišel na svět o šestnáct let dříve, tedy v roce 1973. Mají ještě další dva sourozence – Tomáše a Barboru. „Nejde tedy o žádnou ‚konkubínu‘ či nástupkyni jeho expřítelkyně Jany Doleželové (32). S Alenou Janeček čile demonstruje, jaký hezký vztah chová coby nejstarší sourozenec k těm mladším,“ prozradil nám náš tajný zdroj.

Ačkoliv je miliardář v obličeji výrazně podobný spíše své dlouholeté přítelkyni Markétě, o které si dokonce mnoho lidí myslelo, že je jeho jednovaječné dvojče, skutečnost je taková, že právě roztomilá Alena sdílí s Karlem podobnou genetickou výbavu.