Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Známe přesné datum svatby! Princ Harry a Meghan Markle konečně oznámili, kdy do toho praští!

Známe přesné datum svatby! Princ Harry a Meghan Markle konečně oznámili, kdy do toho praští!
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Britové v posledních týdnech nežijí ničím jiným než zásnubami a blížící se svatbou prince Harryho (33) s americkou kráskou Meghan Markle (36). Spekulovalo se, že se veselka odehraje na jaře. To se potvrdilo, Kensingtonský palác nyní zveřejnil přesné datum.

Princ Harry, v pořadí pátý následník britského trůnu, a americká herečka Meghan Markle si řeknou své ano 19. května 2018, hlásí Kensingtonský palác. Svatba se odehraje v kapli sv. Jiří na hradě Windsor.

Celá Velká Británie je z královského párečku nadšená snad ještě víc, než z prince Williama a Kate Middleton, kteří se brali v roce 2011. Když v listopadu Harry s Meghan oznámili, že se vezmou, strhl se naprostý poprask. Okamžitě se vyrojily domněnky, že dvojice spolu už čeká miminko, což se zatím nepotvrdilo.

Harry se nechal slyšet, že už při prvním setkání o Meghan věděl, že je tou pravou. O ruku ji požádal jednoho na první pohled obyčejného listopadového dne.

"Bylo to tak sladké a přirozené, velmi romantické. Samozřejmě přede mě poklekl. Já se nemohla dočkat, tak jsem ho v půlce přerušila s tím, jestli už můžu říct ano," vzpomíná Meghan pro BBC s úsměvem na žádost o ruku.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy